קנייה חכמה

קנייה חכמה הינה חברה המארגנת ימי מכירות ורכישות קבוצתיות למוצרים ולשירותים לבית,  לדיירים לפני איכלוס ולאלו המשפצים את ביתם.
יום מכירה של רקנייה חכמה הינו מודל מיוחד שמטרתו להביא לארגון של דיירים לכוח קנייה. ביום מכירה זה הדיירים נפגשים מול ספק מוצרים ושירותים לדירה. במטרה להשיג הנחות משמעותיות והטבות ביום מכירה זה.
רכישה קבוצתית הפכה בשנים האחרונות למודל המועדף לרכישת מוצרים ושירותים לבית: סורגים, מקלחונים, מוצרי חשמל, מטבחים, רשתות לבית, מנגל גג, בית חכם, ארונות, רהוט לבית, גופי תאורה. שירותים כגון: בדק בית, הדברה, סידור ארונות, ליווי דירה ואף משכנתא.

רכישה קבוצתית

בשנים האחרונות אנו עדים לכך שתרבות הקנייה השתנתה, אנשים רבים מעדיפים  לרכוש מוצרים דרך האינטרנט בשל מחירם הזול ביותר, בנוסף החלו להתארגן קבוצות רכישה מתוך מטרה להתאגד על מנת להפוך לכוח קניה ובכך להשיג הנחות משמעותיות ותנאים מיוחדים.
קבוצות רכישה מתקיימות על ידי קנייה חכמה, במטרה לארגן מספר רב של משתתפים ובכך להוזיל את הקנייה. לרוב מגיעים דיירים לפני איכלוס דירה חדשה, אך ישנם גם אנשים המשפצים את הבית או המעוניינים לרכוש מוצרים במחיר משתלם.

רכישה קבוצתית
קנייה חכמה, זיהתה את הפוטנציאל והחלה לארגן קבוצות קניה וימי מכירות המורכבות ממספר רב של דיירים במטרה להגדיל את כוח הקניה מול הספקים השונים. ארגון קבוצות אלו מאפשר לנו לבדוק עבורכם את הספקים. עבור הספק זוהי יום מכירה מצוין ומכאן האינטרס שלו להמשיך לעבוד מולנו ומעבר לכך לשפר את השירות והתנאים.
היתרון של יום מכירה הוא בכוח הקנייה והאפשרות של הקונה לעשות זאת מול הספק, לאחר שבדקנו את טיבו של הספק ואנו מכירים את העבודה והמוצרים שלו. מעבר לכך הספק שאיתו סגרנו יום מכירה מעניק הצעות מיוחדות לאותו יום מכירה או לאותה קבוצת הרכישה והתנאים ניתנים רק למי שהגיע לאותו יום מכירה והזמין במסגרת אותו יום מכירה.

לפרטים נוספים ולרישום:

  שם מלא (חובה)

  מייל: (חובה)

  טלפון

  נושא

  ההודעה שלך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *