ניתוח אף

אנשים רבים אינם מרוצים ממראה האף שלהם ומתקנים אותו, אף שאינו בפרופורציה לפנים, אף שהוא רחב מדי או גשרי וכדומה. ואכן ניתוח אף הוא אחד הניתוחים הנפוצים בתחום ניתוחי הפלסטי בכל שכבות הגיל.

ניתוח אף מתבצע בהרדמה מקומית בבית החולים.ניתוח אף מטרתו להביא לעיצוב האף מחדש ולרוב נעשה לרוב בחתך דרך הנחיריים, כך שלאח הניתוח לא נשארת צלקת בולטת. במקרה שיש קושי בנשימה או בעיות בסינוסים, ניתן לבצע ניתוח אף בשילוב עם עיצוב האף בפעולה כירורגית אחת.

היכן לעשות ניתוח אף?

קיבלתם החלטה לעשות ניתוח אף, מה ההליך? היכן מבצעים? איך בוחרים מנתח אף? בשלב ראשון חשוב לברר אצל מכרים או אנשים שעשו ניתוח אף לגבי המלצות של הרופא שאצלם ביצעו את ההליך. הדרך הטובה ביותר היא לבחון את התוצאה, האם הם מרוצים מהניתוח, האם הניתוח מורגש או שהאף בפרופורציה לפנים. אמנם מדובר בניתוח אף פשוט וקצר יחסית אך יש לקחת בחשבון כי לתוצאות יש השפעה רבה. ניתוח אף שאינו מוצלח יהיה קושי לתקן ולא ניתן להסתיר את האף. 

פנים מול פנים

מטרת הפגישה עם רופא לפני הניתוח הוא בראש ובראשונה ללמוד על המנתח, על ההתמקצעות שלו בתחום, על הניסיון שלו, בקשו לראות דוגמאות ואף לדבר עם מנותחים אחרים שעשו את הניתוח. חפשו מידע על הרופא באינטרנט, פעמים רבות תוכלו למצוא גם מידע שאינו מחמיא על הרופא. אל תמהרו לקבל החלטה וחשוב לבדוק מספר רופאים.לבחור את הרופא

השלב הבא של בחירת הרופא, תגיעו לפגישת ייעוץ. במהלך הפגישה תעברו מספר בדיקות והרופא ישאל סדרה של שאלות שמטרתן בראש ובראשונה לבדוק את ההתאמה שלכם לניתוח מבחינת ציפיות, האם יש מחלות כרוניות כגון סכרת או עבר רפואי בעייתי שימנע את היכולת לנתח אתכם. במהלך הפגישה תוכלו לראות הדמיה של האף לאחר הניתוח (יש לקחת בחשבון שהדמיה לא יוצאת אחד לאחד כפי שנראה בהדמיה), הרופא יסביר על הניתוח עצמו, הליך ההחלמה,ותופעות לוואי וסיבוכים העלולים להתרחש. זהו המקום לשאול שאלות שאתם רוצים לדעת כגון מהו זמן ההחלמה? מתי להגיע לביקורת וכמובן מחירים. חשוב שתצאו מהפגישה שיש בידיכם את כל המידע והנכם יודעים לקראת מה אתם הולכים.

לאחר פגישת הייעוץ לגבי ניתוח אך תוכלו לעשות השוואת מחירים ולהתרשם מרופאים נוספים. חשוב שלא תבחרו את המנתח רק על פי המחיר הזול ויותר ותבדקו מה עומד מאחורי המחיר הזול. זכרו ניתוח אף הוא המראה שלכם וניתוח אף שאינו מוצלח יהיה קשה להסתיר. וידרוש מכם בעתיד לעשות תיקון ניתוח אף שעלול להביא לעוגמת נפש רבה ולהוצאות מיותרות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *