מתנות לעובדים

אין ספק שאנו אוהבים את החגים, זהו הזדמנות לבלות עם המשפחה, ליהנות בחיק הטבע או לטוס לחו"ל לטיול. החגים הם היציאה מהשגרה שלנו, ואכן יש חגים לאורך כל השנה. החל מתקופת ראש השנה, הכולל שלושה חגים, חג החנוכה, פורים, פסח ואף שבועות. חלק מהנוהג הנפוץ בארצנו הוא לחלק מתנות לחגים. יש המקפידים בכל חג לחלק מתנות לעובדים או ללקוחות, יש הבוחרים חג אחד בשנה בו מחלקים מתנות ללקוחות או לעובדים.

פרגנו לעובדים מתנה

מתנות ללקוחות או מתנות לעובדים הם הזדמנות עבור בעל העסק לספר ללקוחות שאכפת לנו מהם. מתנות ללקוחות הן חלק מהשיווק של העסק והמתנה הכוללת את לוגו החברה הופכת לפרסום של העסק. מתנות לחגים ללקוחות אינם חייבים לגרום להוצאה גדולה במיוחד. פעמים רבות מתנות לחגים ללקוחות הם מתנות מדליקות ושימושיות שאינן יקרות. מתנות לחגים ללקוחות יעשה בהתאם לחג ולמזג האוויר. למשל מתנות לחג ראש השנה לרוב כוללים מגוון של לוחות שנה, בגדלים ובצורות שונות, לדוגמה, לוח שנה מגנט למקרר, לוח שנה שולחני וכדומה. ניתן גם לחלק מתנות המתאימות לרוח החג כגון כלי מטבח יפים, סט לקפה, פותחן בקבוקים ועוד.

מתנות ללקוחות בחגים

מתנות ללקוחות לחנוכה יכולים לכלול מגוון של מוצרי פרסום לחורף כגון כובע, כירבולית, מטריה ממותגת ועוד. מתנות ללקוחות לפסח יכול לכלול שלל מוצרים לקיץ החל משמשיות לים, תיק צידנית, משחק לילדים, ערכה למנגל, פותחן ליינות ועוד. למעשה יש אינספור מתנות לחגים שלקוחות ישמחו לקבל. חשוב להתאים את סוג המתנה ללקוחות שלכם ולנסות לפגוע למכנה המשותף הרחב ביותר. בנוסף בחרו מתנה שימושית כך שגם במקרה שהלקוח לא ימצא בה שימוש הוא יוכל להעביר לקרובים אליו. מתנות לעובדים
החגים הם הזדמנות נהדרת גם להעביר מסר לעובדים שאתם מעריכים את עבודתם. לרוב מתנות לחגים לעובדים מחולקים בראש השנה או בפסח, שהם החגים הגדולים, אך ישנם מעסיקים שהפנימו את החשיבות של נתינת מתנות ומחלקים מתנות גם בחנוכה או ביום כיף. לרוב מתנות לעובדים יכולות לכלול מתנות קטנות ומיוחדות שמעבירות את המסר. ניתן לבחור בין מגוון מתנות בהתאם למטרה, החל מסט כלים למטבח, מתנות שהן מוצרי פרסום לחורף או מוצרי פרסום לקיץ בהתאם לעונה ועוד מגוון מתנות לפיקניק ולטיולים ועוד. מתנות שהם גם פרסום לעסק

מתנות לחגים ללקוחות היא דרך לשמור על לקוחות הקיימים, להחזיר לקוחות שעבדו עמכם ועזבו ולגייס לקוחות חדשים לעסק. אין ספק שמעבר לכך הפרסום על המוצרים הופכים לכלי שיווקי לעסק שהם למעשה מוצרי פרסום הכוללים את פרטי העסק והמסר שאתם רוצים להעביר.

אודות הכותב

ליגד מוצרי פרסום מתמחים במוצרי פרסום, מוצרי קד"מ, מתנות לראש השנה, מתנות לעובדים ועוד. אנו מעניקים שירות מקצועי החל מהגדרת התקציב ומטרות המתנה ועד לחלוקת המתנות לעובדים וללקוחות. נשמח לעמוד לרשותכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *