מתנות לחג

עונת החגים היא לרוב עונה עמוסה ביותר, לרוב אנו שקועים בעבודה רבה, אנו צריכים להספיק הכול לפני שהחגים נכנסים ולא פעם אנו שוכחים את הלקוחות שלנו. ברגע האחרון אנו מבינים שלא נשאר לנו זמן לארגן את מתנת החג עם הלוגו שרצינו, שהיא גם דרך מצוינת לשמור על קשר עם הלקוחות שלנו וגם קצת להשקיע בפרסום.
מתנות מאז ומתמיד שמחו אנשים, מתנות לחג הוא מנהג שעסקים רבים ממשיכים במטרה לומר תודה ללקוחות שלהם ואף לשם השגת לקוחות חדשים.

מתנה ללקוחות שלנו היא לרוב מתנה קטנה שמטרתה לומר ללקוח שאותך לא שכחנו. מתנות לראש השנה יכולים להיות חבילות שי, מתנות לבית או מתנות שיתאימו למשרד. המשותף למתנות ללקוחות שהם מוצרי פרסום קטנים שהופכים ליעילים ללקוחות שלנו במשרד או בבית. מתנות ללקוחות הם ההשקעה שלנו גם בפרסום על המתנה מוטבע שם החברה שלנו וטלפון. חשוב לבחור מתנה עם מחשבה, מה אנו רוצים לתת ללקוחות שלנו, מה הלקוחות שלנו ישמחו לקבל, מה יועיל להם בבית או במשרד? חשוב לשלב בין פרקטיות לחדשנות. דוגמאות למתנות הם יומנים, ציוד קמפינג כגון ערכת קפה, סט כוסות, משטח לחימום כוס הקפה במשרד, מעמד לשולחן או מתנות לבית.

מוצרי פרסום

מתנות לחגים מהווים כחלק משיווק של העסק, עסקים רבים יבחרו במתנה שיהיה קל ונוח להציב אותה על השולחן מול הפקידה או בדלפק במשרד, כגון לוח שנה, משטח עבודה לעכבר או כוס מיוחדת. שם החברה מתנוסס כל העת מול הפנים וכך באמת קשה לשכוח אתכם. מתנות לחג מהווים מוצרי פרסום שניתן לנצלם גם מעבר לחגים, לכן חשוב לבחור מתנה או הקדשה שאינה מגבילה אתכם לחג מסוים או לזמן מוגבל.

מוצרי פרסום כמתנות לחגים אינן חייבות להיות יקרות. ניתן לבחור מתנות ששוויין כמה עשרות שקלים. חשוב להיעזר בחברה עם ניסיון בתחום שתוכל להתאים לכם את המתנה בהתאם לסוג העסק שלכם וסוג הלקוחות שלכם, בהתאם לתקציב שלכם וכמובן עד להפקה השלמה של המוצר ומסירתו ללקוחות.
מתנות לחג ניתן לחלק ללקוחות שלנו, לספקי השירות שלנו וגם עבור לקוחות חדשים. בניית מערכת יחסים עם אלו שבחרו לעבוד איתנו או שאנו בחרנו לעבוד איתם אינה תמיד מובנת מאליה. וגם בשביל לומר חג שמח לכם ולמשפחותיכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *