התזמורת של גלן מילר

התזמורת של גלן מילר בניהולו של וויל סאלדן

בהתאם למסורת רבת שנים גם הופעות אלו יתחילו עם 'סרנדת אור הירח' שחיבר גלן מילר בעצמו ופרנק סינטרה אחד ממבצעיה המפורסמים.49355
תזמורת שכרטיס הביקור שלה הוא קולה הייחודי שלא ניתן לייחס לשום תזומרת ביג בנד אחרת בעולם. ווילס אלדן מנהל התזמורת ממשיך את דרכו של גלן מילר ושומר על מצוות קודמו שמנהל התזמורת ישאף תמיד לשמור על הסאונד של התזמורת שאותה ניתן לזהות מהתווים הראשונים.

גלן מילר ייסד את הבינג בנד ערב פרוץ מלחמת העולם השניה. התזמורת עשתה חייל והדהדה בכל העולם בזכות הסרא סרנדת עמק השמש – שהינו ההמנון האמריקאי לשאננות הושר ונרקד לצלילי הג'אז לאחר מותו הטרגי של הלן מילר (מטוסו נעלם מעל תעלת למאנש ומאז לא נמצא) הלהקה חוותה מספר גלגלוים ועם הזמן צברה שתי אחיות תאומות שתזמורתו של וויל סאלדן הינה אחת מהן.

וויל סלאדן שומר על קולו הייחודי של התזמורת עם השילוב הסגננוי של קולות הקלרניט וארבעת הסקספונים. התזמורת של ווילס לאדן היא אחת משלוש תזמורות הרשאיות להשתמש במותג "התזמורת של גלן מילר".

הופעה מדהימה שבה וויל סלאדן מציג פרפקציוניזם ויחד עם זאת הוא מצליח להעביר לקהל נגישות בלתי רגיל הותחושה שהוא פונה לכל צופה וצופה. הביג בנד מורכב מסולנים בלבד ומנגן את הלהיטיםפ הגדולים של הסווינג משנות ה- 30 ה- 40.
ההופעה של תזמורת גלן מילר בישראל תתקיים ב-12 אוקטובר בהיכל התרבות בתל אביב, וב-13 באוקטובר בחיפה. מחירי הכרטיסים נעים בין 204 ל-404 בהתאם למקומות הישיבה

רכישת כרטיסים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *