שמן אורגנו

שמן אורגנו הינו נוזל היעיל נגד קשת רחבה של זיהומיים הנגרמים מחיידקים וירוסים ופטריות. שמן אורגנו הינו האנטיביוטיקה הטבעית.
שמן אורגנו לטיפול בשפעת, סינוסיטיס והתקררות.
שמן אורגנו יעיל נגד קנדידה וזיהומים פטרייתיים אחרים .
שמi אורגנו נמצא יעיל גם במקרים של כיב קיבה (אולקוס) וכיב בתריסריון.
שמן אורגנו יעיל באקנה, ריח פה וחזזית ורודה.
שמן אורגנו נמצא יעיל בטיפול בעייפות כרונית ומונונוקלאוסיס.

על פי מחקרים שנעשו, שמן אורגנו מהווה אנטיביוטיקה טבעית ונמצא יעיל נגד חיידקים, פטריות וכדומה, נמצא כי שמן אורגנו בעל השפעה גם נגד חיידקים העמידים בפני אנטיביוטיקה המסחרית. במחקרים השונים נמצא כי שמן אורגנו יעיל נגד קשת רחבה של חיידקים, פטריות ווירוסים.

יעילותו של שמן אורגנו שמן אורגנו כאנטיביוטיקה טבעית מתאים לקשת רחבה של מחלות וסימפטומים כגון זיהומים פטריתיים, כיב קיבה, סינוסיטיס, ברונכיט, שפעת, אקנה, פוזיריאזיס, דלקת פרקים, עייפות כרונית ועוד ועוד.

שמן אורגנו – מרכיביו
החומרים הפעילים בשמן אורגנו הינם קרבקול ותימול שהינם תרכובות כימיות טבעיות, חומרים אלו הם דומים במרכיביהם לאנטיביוטיקה המסחרית. הייחוד של האורגנו שבניגוד לצמחים אחרים ממשפחת השפתניים, שהינה אותה משפחה שאליה משתייך האורגנו, המכילים חומרים אלו, באורגנו הריכוז של חומרים אלו גבוה והשילוב בניהם היוצר יכולת עוצמתית לאורגנו.
בעשור האחרון ניתן למצוא יותר ויותר מחקרים העוסקים בשמן האורגנו. מחקרים אלו גילו כי שמן אורגנו יעיל נגד חיידקים הנמצאים במערכת הנשימה. מחקר אחר מראה כי שימוש בשמן אורגנו יעיל בטיפול בפטריית קנדידה ( Candida albicance), שמן אורגנו יעיל נגד חיידקים הגורמים לכיב קיבה ותרסריון, וירוסים שונים, אקנה, מונונוקלאוסיס, עייפות כרונית ועוד. מחקרים מראים כי שמן אורגנו הינו אנטיביוטיקה טבעית רבת עוצמה. שמן אורגנו בטוח לשימוש וללא תופעות לוואי.

שמן אורגנו טיפול 2-3 טיפות מדי יום. במקרים של דלקות מומלץ לצרוך 10-12 טיפות פעמיים ביום, לילדים המינון הוא נמוך בהרבה. שמן אורגנו אינו מומלץ לנשים הרות ומניקות, כמו כן בשימוש ממושך של מספר חודשים יש לצרוך פורמולות חיידקים פרוביוטיים. בשימוש של שמן אורגנו עם לקיחת ברזל יש להפריד כשעתיים בניהם, כמו כן במקרים של תרופות מדללי דם יש להתייעץ עם רופא לפני לקיחת שמן אורגנו.