שירותי הובלות

חברת הובלות מקצועית תדע להעניק את השירות הטוב ביותר והמקצועי ביותר בכל סוג שירותי הובלות :

הובלות דירות

עבור רבים מעבר דירה הוא פרויקט לא פשוט, במיוחד שמעבר הדירה הוא באמצע שיגרת החיים ויש לנהלו במקביל לעבודה, לילדים ולבית. מעבר דירה דורש לפנות אל חברת הובלות מקצועית שתסייע במעבר הציוד לבית החדש. חברת הובלות מקצועית תקל את יום המעבר, בכך שתגיע בזמן תעביר את הציוד במלואו ללא תקלות. בנוסף חברות הובלות רבות מציעות שירותי אריזה, המקלים על המעבר. המשמעות היא שאינכם אורזים דבר לקראת המעבר, ממשיכים את שיגרת חייכם, צוות מקצועי המגיע אל הדירה יום לפניח המעבר אורז את הבית כולו, ולאחר המעבר מסייע לכם לפרק את הציוד במקום החדש. כך שלא תרגישו במאמץ של מעבר הדירה.

הובלות משרדים

הובלת משרד או עסק אף הוא דורש לוגיסטיקה לא פשוטה, המעבר לעיתים נעשה כאשר המשרד או העסק ממשיכים בשגרת העבודה. ישנם עסקים רבים הכוללים ציוד רב או משרד גדול , חברת הובלות מקצועית תדע להעניק את המענה המושלם לכל עסק בתחום הובלות משרדים. איש מטעם חברת ההובלות יבוא להעריך את כמות הציוד שיש להעביר ובהתאם לכך יקבע את מספר המשאיות הנדרש, מספר אנשי הצוות וכמובן יכין הצעת מחיר מפורטת

הובלות מנוף

כיום נעשה יותר ויותר שימוש בהובלות עם מנוף, הובלות מנוף פעמים רבות מקלות על העבודה, גם דירה הממוקמות בקומה שלישית לא מעלית או ציוד כבד שלא ניתן להוריד או לעלות במעלית או במדרגות, הובלת משרד שהציוד נמצא בקומה גבוהה, דירות שיש בהן ציוד גדול או כבד שהגישה היחידה היא דרך החלון. הובלות מנוף פעמים רבות מקלה על העבודה וישנן חברות הובלות רבות הנעזרות בהובלת מנוף.

הובלות קטנות

לרוב הזמנת חברת הובלות היא לצורך מעבר דירה או הובלת משרד, אך פעמ ים רבות נדרש להוביל סלון חדש שרכשתם או מכשיר חשמלי הדורש הובלה. חברת הובלות קטנות תעניק שירות יעיל ומהיר לכל סוג של הובלה קטנה או גדולה. הובלות קטנות ניתן למצאו גם אצל סטודנטים רבים המחפשים הובלה קטנה של תכולת הדירה שלהם.

בחירת חברת הובלות

חברת הובלות מקצועית תדאג לתת שירות מקצועי ואדיב. דבר היבוא לידי ביטוי ביום ההובלה: עמידה בזמנים, צוות מקצועי שיכול להתמודד עם כל סוג של הובלה במהירות וביעילות. דור יואל הינה חברת הובלות מקצועית הכוללת את כל סוגי ההובלה לכל חלקי הארץ.