שירותים ניידים להשכרה

בכל אירוע הוא חובה ובכל זאת אף אחד לא מזכיר אותו. רבים מאלו שקובעים אירועים בוחנים את המקום את הגינה או האולם, אך כמה באמת ניגשים לראות כיצד נראים השירותים של המקום?
שירותים לאירועים הוא הכרחי בכל אירוע גם אם מדובר על אירוע קטן או של  מספר שעות. יש הבוחרים לעשות את האירוע באולם בשלל החשש של איך יסתדרו האורחים עם שירותים ניידים ארעיים. אך למעשה יש כיום חדשות רבות בתחום שאם הנכם חושבים לערוך אירוע עסקי בטבע או בחוץ, אתם יכולים  להיות רגועים בכל הקשור לנושא השירותים באירוע.

שירותים ניידים להשכרה

בעבר נושא השירותים בשטח היה נושא כאוב. לרוב השירותים כללו שירותים כימיים שהפיצו ריחות נוראיים והיה צורך למקם אותם רחוק ככל שניתן ממקום האירוע עצמו. כיום מבנה שירותים ניידים הפכו לחדרי שירותים לכל דבר בדומה לאלו שבבית או בכל אולם אירועים. בשירותים ניתן למצוא  מים זורמים המונעים את ההפצה של ריחות לא נעימים. בנוסף ניתן למצוא את כל הציוד הנלווה החל מנייר טואלט ועד מפיצי ריחות. כך שאין צורך להתפשר על רמת השירותים באירועים עסקיים או פרטיים.

ישנן חברות רבות המציעות שירותים ניידים להשכרה למעשה שירותים ניידים להשכרה לאירוע או לחתונה מאפשרים  לבחור בין מגוון סוגים של תאי שירותים, החל מתא אחד בודד, מספר תאים ועד מבנה שירותים הכולל לובי עם מספר תאי שירותים. חשוב להתאים את מבנה השירותים בהתאם לאירוע ובהתאם למספר האורחים באירוע.


בעת בחירת מבנה שירותים חשוב לבדוק כי החברה יכולה לספק מספר התאים הנדרש במיוחד שמדובר באירועים הכוללים מספר משתתפים רב. האם השירות כולל מספר תאים בהתאם למספר המוזמנים? האם תאי השירותים מספקים ברמתם לסוג האירוע? האם השירותים כוללים את כל האביזרים, החל מניר טואלו ועד ריחניות לשירותים? האם יש אדם שנמצא במקום מטעם החברה שניתן להעזר בו במידה של תקלה כלשהי?

חשוב לבדוק שהחברה תוכל להביא את מבנה השירותים במועד שנקבע ותוכל לחבר אותם למים זורמים במידת הצורך.