שיפוץ חדר אמבטיה

חדר האמבטיה הוא אחד החדרים החשובים בבית, אנו משתמשים בו לא רק בשביל להתקלח. אנו קמים בבוקר ונכנסים אל חדר האמבטיה לצחצוח השיניים, גילוח וכדומה, בערב אנו מבלים בו שוב. חדר האמבטיה משמש את כל דיירי הבית גם הקטנים ביותר, שגם להם יש לשים את הדעת על הנוחות בשימוש.

שיפוץ חדר אמבטיה הוא אחד השיפוצים המורכבים יותר שיש לרוב מדובר בחדר קטן הדורש חיפוי לקירות, ריצוף, כלים סניטריים, ארון אמבטיה ותאורה. שיפוץ אמבטיה דורש לשלב בין הנוחות והצרכים של דיירי הבית לבין עיצוב שיהיה יפה ומיוחד.
בעת שיפוץ חדר אמבטיה חשוב לבדוק תחילה מהם הצרכים שלנו, מה היינו רוצים לשנות באמבטיה, החיפויים, הברזים או האמבטיה או שהייתם רוצים לשנות הכול. שיפוץ האמבטיה מחייב להגדיר את התקציב שלנו.

רגע לפני שאתם מתחילים לשבור ולהרוס, חשוב להיוועץ עם איש מקצוע, לא תמיד חייבים להחליף את האמבטיה, גם אם היא הרוסה ניתן לצפות אותה ולקבל אמבטיה חדשה. חשוב להיוועץ גם בנושא החיפויים של הקירות והרצפה, האם תרצו חיפוי אבן טבעית או גרנית, בעת בחירת חיפוי לחדר האמבטיה חשוב לבחור חיפוי המתאים לגודל חדר האמבטיה, חיפוי אבן טבעית הוא אולי מרשים ומיוחד, אך עלול ליצור מצב של עומס בחדר האמבטיה ואתם עלולים להשיג את התוצאה ההפוכה. במקום חדר אמבטיה גדול ומואר תקבלו מקום קטן והמשדר תחושה של מחנק. חדרי אמבטיה קטנים חשוב לבחור חיפוי לבן, תמיד ניתן להוסיף צבע על קיר אחד או מסגרת לאורך כל הקירות.

שיפוץ חדר אמבטיה המתחיל בתכנון נכון, יסייע לכם לשפץ את האמבטיה בזמן הקצר ביותר, בלי עיכובים ותקלות, תוכלו לקבל עיצוב חדר אמבטיה כפי שחלמתם עליו ולא בערך וחדר האמבטיה המתאים לצרכים של דיירי הבית.
 
המאמר נכתב על ידי הום פלוס פורטל לבית, המציע עסקים , בעלי מקצוע, אדריכאלים ועוד בתחום הבית.