ספות נוער

ספות נוער

רכישה של מיטת נוער או ספת נוער כשאי לתת לבן שלכם לבחור. תהליך הבחירה של המיטה צריכה להיות יחד איתכם על מנת להבטיח את ההנאה המושלמת שלו בסופו של דבר מהרכישה החדשה ולהבטיח שאכן עשיתם רכישה נכונה.

תנו לבן או לבת שלכם לבחור בין מיטות וספות נוער

הילד כבר גדל הוא נער מתבגר והצרכים שלו מהחדר שלו הופכים שונים. אז אולי הגיע הזמן לשנות, ביחד איתו, את עיצוב החדר. הרהיטים בחדר שעד עכשיו היו התאימו יותר לילד, אבל כעת הבן שלכם לא יכול להתבגר ולהמשיך לחיות בחדר של ילד. עיצוב חדר ילדים לנער או נערה צריכים לאפשר להם את הנוחות המירבית, לארח חברים או להנות בחדר ששם הם מבלים את רוב זמנם, אחד הנושאים שיש  לשים עליהם את הדעת , זו המיטה. רוב הילדים, כאשר הם מתחילים להתבגר, הם רוצים ספת נוער או מיטת נוער. ספת נוער מאפשרת להם להפוך את המיטה לספה ולארח עליה חברים. ויש שיעדיפו מיטה רחבה יותר, שנקראת  מיטה וחצי.

מיטה או ספה לחדר של הבן או הבת

הורים רבים מתלבטים אם לרכוש מיטת נוער או ספת נוער. חשוב שהנער המתבגר או הילד יהיו מעורבים בבחירה. ניתן לראות שההבדל בין המיטות ובין הספות הוא שספת נוער ניתן לשנות אותן ממצב של מיטה למצב של ספה. זה יתרון גדול עבור מי שאוהב לארח בחדר שלו חברים, כיוון שאז האורחים יכולים לשבת בנוחיות על הספה ויש הרבה יותר מקום לפעילויות בחדר. החסרון הוא שכל ערב יש לפתוח את המיטה מחדש. עם זאת רבים בוחרים ספת נוער מכוון שהיא רחבה יותר ובפתיחה היא יכולה להגיע לגודל של מיטה זוגית. חשוב לבחור ספר שהמיטה נוחה לשכיבה והמזרונים עבים דיים

יתרון נוסף שיש לספת נוער היא היכולת לכוונן את המשענת של המיטה, ישנו מנגנון ידני או חשמלי המאפשר להרים את המשענת לקריאה או לשכיבה עם מחשב נייד או טאבלט לנוחות מירבית.

גדלים צבעים ואיכותיות

בין אם בחרתם מיטת  נוער או ספת נוער כדאי שתדעו שהיום האיכות של שתי האופציות היא טובה מאוד, ובכל אפשרות בה הוא יבחר צפוי לו בסופו של דבר נוחות מירביות כיף גדול מאד בעת השהייה בחדר הים אם ההוא מארח חברים וכולם ישובים עליה יחד או בין אם הוא ישן על הספה בלילה.

בדקו את הנוחות של המיטה ושל המזרונים .זכרו מזרונים יכולים להיות או עשויים מגומי אוויר או מקפיצים.

גם בעיצוב הספה ניתן למצוא מגוון עצום מבחינת הצבעים אשר ניתן לק או הדוגמאות, סביר להניח כי הבן שלכם יוכל לבחור כמעט בכל צבע שעולה על דעת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *