רפואה טבעית

רפואה טבעית
שמן אורגנו
שמן אורגנו הינו אנטביוטיקה טבעית המתאימה לטיפול במגוון מחלות וזיהומים. שמן אורגנו יעיל לטיפול בקנדידה, שפעות, ברוכנכטיס ועוד.
קרא עוד קנדידה
קנדידה היא פטריית שמר העלולה לעשות צרות לא קטנות. פטריית קנדידה יכולה לגרום לזיהומים במערכת העיכול, כאבי ראש ועוד. מאמר זה מציג מהי קנדידה, האבחון של קנדידה וטיפול טבעי בקנדידה.

עיסוי עם שמנים  
 
עיסוי מסייע להפגת מתחים ומסייע לאיזון הגוף. עיסוי עם שמנים מסייע למטפל לעסות את השרירים לעומק, מעבר לכך לשמנים השפעה על הגוף וחודר לגוף דרך העור.
תסמונת המעי הרגיז
אחד מכל חמישה סובל מתסמונת המעי הרגיז, מהי תסמונת המעי הרגיז ומהן דרכי הטיפול בתסמונת
תסמונת קדם וסתית
נשים רבות סובלות מסיפטומים שונים לקראת הווסת, לרוב שבועיים לפני הווסת ועד ליום השני של הווסת. ישנן נשים שסימפטומים אלו גורמים לחוסר יכולת לתפקד, טיפול טבעי בתסמונת הקדם וסתית יפחיתו את הסימפטומים ואת עוצמתם.
קנדידה ותזונה
קנדידה היא פטריית שמר שיצאה משליטה במערכת העיכול ומתפשטת בגוף. לפי הרפואה המשלימה קנדידה אחראית לתחלואים רבים כגון זיהומים במערכת העיכול, כאבי ראש, בעיות בדרכי הנשימה וכדומה. כיצד התזונה משפיעה על הקנדידה?
תזונה ורפואה סינית
רפואה הסינית מתייחסת אל האדם בראיה  של גוף ונפש. ביטויים של מצב בריאותי באים לידי ביטוי גם במצבו הנפשי מאחר שהגוף והנפש קשורים זה בזה.  ריפוי ברפואה הסינית כולל דיקור, צמחי מרפא ותזונה המותאמת בהתאם למצב החולי.