מה בודקים לפני שרוכשים רכב יד שניה

רכב יד שניה הוא רכב שלרוב קל יותר לקנות מחדש בשל מחירו הנמוך, רכב חדש שמכירו יקר מאבד מערך בשנים הבאות שהוא על הכביש ולנו קל יותר לרכוש אותו, לאחר מספר שנים בודדות שהוא על הכביש. עם זאת ברכב יד שניה הסיכויים לכך שיש בלאי וליקויים שיש לתקן הם בסבירות גבוהה יותר.

רכב יד שניה בשרון הוא רכב שלא תמיד ניתן לצפות מה יהיו התיקונים בו, גם אם החלפנו בזמן רצועת טיימינג, את הבלמים או את הגלגלים עדין תמיד אנו חשופים להפתעות שונות, מצבר שהפסיק לעבוד ויש לקנות חדש, נזילה של מים או שמן שעם השנים הפך למשמעותי ומחייב תיקון או מסרק הגה שיש להחליף. לרוב מדי שנה שאנו מעמידים את הרכב למבחן השנתי של מכון הרישוי לשם קבלת רישיון רכב אנו צפויים למצוא בדו"ח רשימה של ליקויים שעלינו לתקן על מנת לקבל את רישיון הרכב.

בדיקת רכב יד שניה

רגע לפני שאתם רוכשים רכב יד שניה חשוב לבדוק מספר נושאים: ראשית כמה נהגים הרכב החליף ומהו הקילומטראז' שלו. לאחר מכן חשוב לקחת את הרכב לבדיקה של מכון הרישוי שיבדוק את מצב המנוע, והאם המנוע הוא המקורי או החליפו אותו. בנוסף מכון הרישוי יתן לכם תמונת מצב כללית על הרכב, מה כשיר ומה יש להחליף בעתיד, ליקויים הקיימים. לאחר חוות הדעת כדאי להתייעץ אם יש לקנות את הרכב או לוותר עליו. במידה והתגלו ליקויים בדקו מה העלות לתיקונם והאם עדין זה עומד בתקציב שלכם. קחו בחשבון שבמיוחד ברכב יד שניה יתכנו הוצאות לא צפויות הדורשות תיקון של הרכב.

רכישת רכב מסוכנות

אכן רכישת רכב באופן פרטי דורשת עבודה רבה בחיפוש אחר הרכב, להתקשר לתאם, לבדוק ועוד. רכישת רכב מסוכנות רכב מאפשרת לכם לבחור את הרכב שאתם רוצים מתוך מבחר של רכבים, לקבל תשובות לשאלות שונות, ולבדוק את הרכב. בנוסף הרצון לקנות רכב בשנתון יותר גבוה על מנת לחסוך בהוצאות של תיקונים היא מחשבה נכונה, ככל שהרכב יותר שנים על הכביש הבלאי גדול יותר. בסוכנות רכב תוכלו לקבל מימון לרכישת הרכב. חשוב לבדוק מה גובה ההחזר ואם אתם יכולים להחזיר אותו בנוסף להוצאות הנוספות שיש דלק, ביטוחים ותחזוקה של הרכב.

מימון לרכב

סוכנות רכב מאפשרת לכם לרכוש את הרכב בתשלומים, למעשה בכל חודש ירד תשלום על הרכב וכך תוכלו ליהנות מהרכב שרציתם. לאחר תקופה של שנתיים תוכלו להחזיר את הרכב ולבחור ברכב חדש במימון מחדש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *