מחסנים להשכרה

מחסנים להשכרה

אם אתם משפצים את הבית או עוברים דירה לעיר אחרת או אולי אף למדינה אחרת, ואתם מחפשים שירותי אחסון לתקופת השיפוץ או המעבר, ישנם דברים שחשוב שתדעו על אחסון תכולת דירה. 

איך לבחור מחסנים להשכרה?

הדבר החשוב ביותר בבחירת שירותי אחסון הוא לפנות חברה מסודרת שפועלת בצורה חוקית ויש לה רשיונות המעידים על כך כמו אישור ניהול עסק, אישור עירייה, אישור מכבי אש וכיוצא בזה. 

עוד חשוב שתפנו אל חברה בעלת ותק וניסיון, כך שתוכלו להיות רגועים שהרכוש שלכם נשמר היטב. 

מה חשוב לדעת על מחסנים להשכרה? חשוב שהמקום יהיה מאובטח וממוגן ותהיה הרשאת כניסה רק למי שבאמת צריך להיכנס. כמו כן כדאי שהמקום יהיה מצולם למקרה שבכל זאת מתרחשת פריצה.

חשוב שהמחסנים יהיו מתוחזקים כך שהרכוש שלכם יהיה מוגן מפני שינויים אקלימיים – שלא ייהרס מטחב, גשם ורטיבות, שלא ימשוך מכרסמים ומזיקים שיפגעו בציוד ועוד. 

מה מרחק המחסנים מהבית שלכם? האם האחסון דורש מכם נסיעות רבות וארוכות? אם כן, כדאי להשוות מחירים עם אחסון במרכז הארץ. תוכלו למצוא מחסנים להשכרה בתל אביב או מחסנים להשכרה באשדוד 

 

איזה עוד שירותים אתם צריכים? 

האם אתם זקוקים להובלת הציוד שלכם מהמחסנים אל ביתכם החדש או בחזרה אל בתיכם בתום השיפוצים? סביר להניח שכן. לכן כדאי לבדוק מראש חברה אחת שתוכל לתת לכם שירותים נוספים על האחסון, כמו חברות שגם משנעות את הציוד. 

כמו כן ישנן חברות אחסון שיכולות לספק לכם שירותי אריזה. גם אם תיכננתם לארוז בעצמכם – ייתכן שתגלו שהעומס עליכם כל כך רב, כיוון שהן מעבר דירה והן שיפוצים כרוכים בסידורים רבים, התעסקויות רבות והרבה משימות וביורוקרטיה, כך שייתכן שתשנו את דעתכם ותרצו להזמין גם חברה שתבוא לארוז את החפצים בכמה שעות בודדות, כך גם לא תצטרכו לחיות על ארגזים במשך חודשים או שבועות. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *