מחסנים בתל אביב

מחסנים להשכרה בתל אביב

אם אתם גרים בתל אביב או במרכז ומתכוונים לעבור דירה – אחסון תכולת הדירה שלכם בסמוך לבית יחסוך להם הרבה כאבי ראש וריצות מיותרות.

התקופה של שיפוץ הבית דורש לפנות את הבית על מנת שהשיפוץ יהיה מהיר ויפגע כמה שפחות בהתנהלות הבית. זוהי תקופה מאוד קשה מאוד ומלאה באתגרים. אחסון הציוד הביתי שלכם בקרבת הבית יהיה נוח משתי סיבות – המחסנים הממוקמים בקרבת הבית מאפשרים לכם הובלה זולה יחסית מול מחסנים הממוקמים בצפון או בדרום. במידה ואתם צריכים משהו מהמחסן, מסמכים או ציוד אחר, במקום לנסוע למחסנים בצפון הארץ או בדרום ולבזבז שעות רבות על הכביש, ולבזבז זמן וכסף על נסיעה ארוכה שגם כך מדובר בתקופה שהיא גם ככה מלאה בהוצאות, תוכלו לאחסן את הדברים שלכם קרוב אליכם מחסנים להשכרה בתל אביב והגישה אל הרכוש שלכם תהיה קלה ונוחה.

 

מחסנים קרוב לבית

מיקום המחסנים שבהם אתם מאחסנים את הרכוש שלכם הוא מאוד משמעותי, חשוב שהמחסן יהיה מאובטח ובעל רמת ניקיון גבוהה, חשוב לכם שלאחר התקופה הציוד שלכם יחזור אליכם בדיוק כפי שאחסנתם אותו ובלי נזקים של חולדות או עובש.

אחסון תכולת דירה יכול להיות במשך מספר חודשים אם מדובר במעבר דירה או שיפוץ הבית יכול להיות גם למספר שנים אם אתם עושים רילוקיישן או עוברים לגור אצל ההורים עד שהבית שלכם יהיה מוכן .  לא קל שכל הרכוש שלכם יימצא במחסנים. על כן חשוב שהמחסנים יהיו מאובטחים וזמינים עבורכם. חשוב שהציוד יהיה זמין בכל רגע ולכל מטרה. ישנם עוד דברים נושאים שיש לבדוק בעת אחסון רכוש, מעבר למיקום ולמחיר.

 

ראשית חשוב מאוד שהמחסנים יהיו ממוגנים ומאובטחים, המשמעות היא שהציוד שלכם שמור על ידי חברה בעלת ניסיון, הגישה אל הציוד שלכם תהיה מוגבלת אך ורק אליכם, נושא האבטחה מחייב ציוד של שמירה, מצלמות אבטחה וחיבור למוקד אבטחה. לרוב חברות מקצועיות יבטחו את המחסנים וחלק מהדרישות של חברת הביטוח הוא להקים מערך שמירה על המקום.

 

נושא נוסף הוא המקום, מקום מוזנח הוא מקום שימצאו בו מכרסמים שונים, שבוודאי יגיעו אל הציוד שלכם. שימו לב שהמחסנים שאתם שומרים בהם את הרכוש שלכם נקיים, בררו עם חברת האחסון לגבי הסדרי ניקיון והדברה במקום. בדקו שבסביבת המחסנים אינן מאגרי אשפה. כל אלה יבטיחו שהציוד יישמר בצורה איכותית.

 

כי החברה מוכרת ורשומה כחוק, כך שתדעו שהציוד שלכם נמצא בידיים בטוחות ואין סכנה שלא יחזור אליכם במקרה של פינוי המחסנים, דבר שיכול לקרות במידה שהחברה אינה חוקית ואינה עובדת עם הרישיונות הנחוצים להפעלת עסק.

תכל'ס, כמה זה עולה?

מחיר אחסון תלוי בפרמטרים שונים והמחירים של האחסון ייקבעו על פי קוב שהם יחידות השכרה וסוג המחסן, יש שוני במחיר בין מחסן שאתם שוכרים לעצמכם לבין השכרת מקום במחסן גדול. כמו כן כל חברה תקבע את המחיר בהתאם לשירות שהיא נותנת למשל, איכות המחסנים, תנאי השמירה,רמת התחזוקה ומיקום המחסנים. התקשרו והשוו הצעות מחיר בהתאם לפרמטרים שציינו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *