מבנים ניידים למכירה

מבנים ניידים יכולים להוות גם פתרון נוח למחסן או למשרד. אדם המנהל עסק מהבית, לעיתים נדרש למחסן או שיש לו  צורך במחסן קרוב למשרד. מבנה נייד הוא פתרון נוח למחסן קבוע או זמני המאפשר לאחסן את הציוד של העסק.  המבנה יכול להיות בצורת משרד או מכולה סגורה ואטומה, בהתאם לצורך של בעל העסק. השכרת מבנה נייד הוא פתרון נוח וחסכוני החוסך את השכירויות וביטוחים של מקום לציוד, ואין צורך באישורים מיוחדים.

משפחה שנוסעת למספר שנים לחו"ל, משאירה חלק מהרכוש שלה בארץ, החל מספרים, אלבומים, ריהוט ועוד. משפחה המשפצת בית או מחכה שהדירה שלהם תהיה מוכנה יכולה לשכור או לקנות מבנה נייד שישמור על הציוד עד שהם יסיימו את הבניה של  הדירה.

מבנה נייד כל השימושים

מבנים ניידים למכירה גם שהם משמשים מחסן יכולים לכלול חלונות או דלת ובכך לשמור על היכולת בעתיד להפוך את המבנה למשרד לפי הצורך או דירת מגורים קטנה בחצר.

רכישה של מבנה נייד חשוב לבדוק מהם הצרכים שלכם, למשל האם יש צורך בשירותים או במקלחת במבנה , האם יש צורך במטבחון או שמפסיק חדר אחד שניתן לאחסן בו.

מבנה נייד יכול לשמש כמחסן שניתן להציבו בחצר הבית או לשכור מבנה נייד ולאחסן אותו בחברה המציעה שירותי אחסנה. אם בחרתם לקנות מבנה נייד בדקו כי המבנה אטום ונסגר היטב וניתן לנעול. בדקו שאין חדירה של מים או רקב בקירות. אם המבנה מיועד להיות משרד בדקו שהגודל מתאים שיש אפשרות לחבר מים ומזגנים במקום, בדקו השרצפה שלמה ולא שבורה או קרועה, תחב או רטיבות מסוכנים לבריאות, בדקו שאין על הקירות מבפנים ומבחוץ.

ההמלצה להניח את המבנה על רצפת בטון מוגבהת על מנת למנוע חדירה של מים מהרצפה. במיוחד אם ידוע על בעיה של הצפה בימי החורף.

במידה והחלטת לאחסן את הציוד בחברה הנותנת שירותי אחסנה, בדקו האם החברה מאחסנת את המבנה במקום מוגן ומוגבה, האם יש אבטחה במקום, והאם יש ביטוח לציוד בחברה.

עכשיו כל שנותר הוא למצוא הובלה מיוחדת שתוביל את המבנה הנייד לחצר ביתכם או לחצר החברה.
Image by Frank Magdelyns from Pixabay

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מבנים ניידים למכירה

מבנים ניידים למכירה עונים לרוב על צורך זמני. יש צורך במשרד מכירות באתר הבנייה, פרויקט שנמצא מחוץ למשרד ויש צורך במשרד זמני, מחסן לציוד הבית בזמן שיפוץ או מבנה מגורים עד שתוכלו לבנות את ביתכם. מבנים ניידים למכירה או להשכרה מאפשרים לכם לפתור את הצורך בצורה הקלה והזולה ביותר. השכרת מבנה נייד חוסך לכם תהליכי בירוקראטיים רבים באישורים של מבנה קבוע או בתהליכי הבנייה עצמה. מניחים את המבנה במקום המיועד מחברים צנרת מים וחשמל ויש לכם מבנה מוכן הכולל מזגן לנוחיותכם.

בחירת מבנים ניידים למכירה או להשכרה מאפשר לכם לבחור את סוג המבנה כגון גודל המבנה: האם אתם זקוקים לחדר אחד או לחלוקה של מספר חדרים, האם יש צורך במטבחון או שירותים? כמה מזגנים נדרשים במבנה וכדומה. בהתאם לצרכים תוכלו  לבחור את המבנה הנוח.

מבנים ניידים למגורים

בארה"ב מבנים ניידים המשמשים למגורים הוא קונספט ידוע. היתרון של מבנה המשמש כבית מוזיל את עלויות הבניה. מגורים במבנים ניידים אינו נתפס כעוני או זמני אלא כפתרון מגורים מקובל.
בארץ מבנים ניידים נתפסים בעיקר כאפשרות של מרד בשטח או מבנה מגורים זמני, אך יותר ויותר אנשים מעדיפים לגור במבנה נייד בחצר ההורים על מנת לחסוך את עלויות השכירות ולנסות לחסוך את הכסף של השכירות לקניית דירה בעתיד. או במקרים של רכישת קרקע, המבנה מהווה פתרון נוח עד לבניית הבית, שלעיתים עלול להתעכב גם מספר שנים מסיבות שונות.  דירת המגורים הזמנית הופכת לבית לכל דבר. ניתן למצוא מבנים ניידים בגדלים שונים הכוללים שלושה וארבעה חדרים. מבנים הניידים יכולים לשמש גם במקרה של בניית בית או שיפוץ של הבית. המבנה הנייד נמצא בחצר ליד הבית שמשופץ מבלי לפגוע בשגרת החיים של הבית או להעתיק את המגורים לאזור חדש וזמני.

מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים מבנה נייד

מבנה נייד ניתן לקנות או לשכור. לרוב מדובר בהוצאה לא קטנה ולכן חשוב לבדוק מה השימוש שנעשה בו. האם אנו צריכים מחסן לטווח ארוך או לטווח קצר. האם למבנה יש יעוד אחד או יותר. בהתאם לצרכים שלנו נקבע איזה מבנה מתאים לנו. מבנה נייד למגורים חשוב שיכלול שירותים ומקלחת מרווחים במעט, מטבחון, חלונות, דלתות ומזגן. בדקו כי המבנה אטום ואין חדירה של מים. במידה והמשפחה גדולה חשוב לבחור מבנה נייד שיתאים לצרכים, זכרו שזהו הבית וחשוב שיהיה נוח ומרווח עד כמה שאפשר.

כעת כל שנותר הוא לחפש חברת הובלות לשם הובלה מיוחדת של המבנה