השכרת מחסן בתל אביב

השכרת מחסנים באשדוד

בחירה של מחסן או מרלו”ג של החברה משפיעה רבות על תפקוד המחסן ועל היכולת להתחרות מול חברות השונות. שכירת או רכישת מחסן או מרלו”ג היא החלטה חשובה וכדאי  לעשות אותה בהקדם ולא להמתין לכך שיש קושי לתפקד במצב הקיים. הבחירה של מיקום נכון יכולה לשפר באופן משמעותי את יכולת החברה לעבוד ומכן ששורת הרווח שלה גדלה. שירותי תיווך שאנו מציעים לעסקים מתמחה באיתור מבני תעשייה ומחסנים באשדוד. השכרת מבנה תעשיה עבור לקוחות המעוניינים בהקמת עסק חדש, העתקת מיקום העסק או בהרחבת עסק קיים או לקוחות המבקשים להפחית בהוצאות ולרכוש מבנה תעשייתי בעלויות מוזלות.

רכישת מחסנים באשדוד

רכישת מחסן יכולה להוזיל עלויות בטווח הארוך לחברה, אבל יש לקחת בחשבון שמודבר בהוצאה גדולה. יתרון נוסף של רכישת מחסן הוא היכולת לעשות שינויים במבנה לצרכי החברה לזמן ארוך, חסכון בעלויות השכרה, שינוי יעוד המחסן בעתיד. בנוסף מחסן או מרלו”ג להשכרה יש לבדוק מבנים הממוקמים באזורי תעשיה שהם השכרת המבנה בתעריפים זולים הן מבחינת השכרת המחסן והן מבחינת עלויות ארנונה במקום, כמו גם בחינה של מחסנים הממוקמים באזורי תעשיה המציעים בהם הטבות שונות מטעם המדינה.

השכרת מחסנים באשדוד

אשדוד בעל מיקום אסטרטגי בשל קירבתו למרכז. למעשה הוא נקודה מרכזית בין אשדוד למרכז, במקום יש מרכז תעשיה גדול המהווה את אחד מאזורי התעשיה הגדולים בארץ ובשנים האחרונות זכה לבניה מאסיבית באזור. מחסנים להשכרה באשדוד או באזור המרכז המהווה יתרון ביכולת לאחסן את הסחורות רגע לפני פיזור הסחורות בחנויות ובכך חוסך בעלויות ההובלה. באשדוד ניתן למצוא מחסנים רבים המאפשרים אחסון של סחורות,  בניית מרלו”ג ותעשיה.

השכרת מחסנים באשדוד מתאימה לעסקים קטנים, שאין ל הם יכולת כלכלית לשכור מבני תעשיה. מחסנים לעסקים קטנים ניתן לשכור מכולות להשכרה או מבנה בהתאם לצרכי החברה.

רכישת מבני תעשיה

איתור מבנה תעשייה באשדוד מחייב לבדוק ראשית מהם הצרכים הספציפיים של הלקוח: מבנים גדולים בגבהים שונים, הכוללים רחבה תפעולית צמודה למבנה לשם לביצוע עבודות פריקה והעמסה ולאחסון סחורות תחת כיפת השמיים. מבנה המחסן או המרלו”ג מחייב לבדוק בהתאמה של החברה, בחינה של הצרכים למניעת צוואר בקבוק, למשל אזור פריקה וטעינה קטן שאינו מאפשר למחסנאי להוריד ולהוביל סחורות למחסן, הגורם לו לנוע הלוך וחזור ולהסתובב הוא בזבוז של זמן וכסף לחברה. בנוסף מקומות של זרימת העבודה והמנעות מצווארי בקבוק או מרלו”ג שהינו ארוך וצר תהיה השפעה על האחסון בו. בחינה של מבני תעשיה במטרה להפיק ממנו את המרב. כל הדברים משפיעים על עלות העבודה שהיא אחת השורות הגדולות ביותר בכל תקציב המרלו”ג. אם יש הרבה תוספות על הבניין המקורי עם מעברים צרים בין המחלקות יהיו צווארי בקבוק רבים.

השכרת מבני תעשיה

בחירה של מבנה תעשיה מחייב לבדוק פרמטרים שונים לפני השכרה. החשיבות של התאמת מבנה התעשיה לצורכי החברה היא קריטית וחשובה לייעול התפעול במבנה התעשייה וזאת נעשה על ידי בחינה של צורכי החברה, בחינה של תפעול החברה ושרשרת האספקה בחברה.

בנוסף הצורך לבחור במיקומים עסקיים אופטימאליים, לבחון נגישות תחבורתית נוחה ומהירה למבנה התעשיה. יש לקחת בחשבון בבחירה של מבני תעשיה להשכרה את הבחירה של אזורי תעשיה שבהם מוצעים מבני תעשיה להשכרה בתעריפים זולים, הן מבחינת השכרת המבנה והן מבחינת עלויות הארנונה. ובחינה של אזורי תעשיה המציעים הטבות שונות מטעם המדינה.

אנו מציעים שירות מהיר ויעיל של מחסנים למכירה או מחסנים להשכרה באשדוד וברחבי הארץ.

אנו מעניקים שירותי ייעוץ לאיתור מבנה תעשייה באשדוד והסביבה לרכישה או להשכרה, המותאם באופן מלא לאופי הפעילות של הלקוח, תוך הקפדה על סיווגי השימוש של אזורי התעשייה ברחבי הארץ ועל כל התנאים הנדרשים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *