הובלות במרכז

הובלות משרדים

מעבר של משרדים הוא צעד גדול עבור כל עסק קטן או גדול, המשמעות היא שהמעבר לרוב חייב להיעשות תוך שגרת עבודה ומתן שירות ללקוחות.  אחד הנושאים החשובים בהובלת משרד הוא לבחור את חברת ההובלה, מאחר שהבחירה תשפיע רבות על יום המעבר והתנהלות המשרד במהלך המעבר.

זקוק להובלה ומתלבט לאיזו חברת הובלות לפנות? רגע לפני שאתה סוגר עם חברת הובלות חשוב לבדוק כי החברה שאליה אתה פונה מתאימה להובלת משרד. הובלת משרד שונה מהובלת דירה ומכאן ישנה חשיבות רבה לפניה לחברת הובלות מקצועית שתוכל להעניק שירות מקצועי ושלם בכל היבט במעבר המשרד.

הובלת דירה היא הובלה יחסית פשוטה מאחר שהמובילים המגיעים הביתה לרוב מוצאים את הבית ארוז במלואו ומה שנותר להם הוא להוריד את הציוד והרהיטים של הדירה אל המשאית המחכה למטה ולהציב את הכול במקום החדש. הובלת משרד למעשה הופכת למורכבת יותר מאחר שפעמים רבות מדובר בציוד רב אם יש ארכיון או מחסן של העסק, ציוד רב של המשרד שיש לארוז ובמקרים רבים המשרד חייב להמשיך ולתפקד גם ביום המעבר, כך שהובלה של משרד חייבת להתבצע במהירות ובדקדקנות.

הובלת משרד שונה מהובלת דירה גם במספר המובילים הנדרש להובלה ובמספר המשאיות, הובלת משרד לרוב כוללת ציוד רב, לעיתים יש בעסק ארכיון או מחסן שיש להעביר וציוד נוסף שיש להעביר. הובלת משרדים באה לידי ביטוי גם בלוח זמנים של ההובלה, חשוב לקבוע לוח זמנים מדויק מראש, על מנת למנוע תקלות ועיכובים. הובלת משרד שאינה מתקיימת בצורה נכונה בעלת השלכות רבות וחשובות על התנהלות העבודה ושגרת העבודה. הובלה המתעכבת עלולה לפגוע במשרד ולגרום לנזק כלכלי למשרד.

הובלת משרד כוללת ציוד משרדי רב שברובו הוא ציוד רגיש כגון : מחשבים, מדפסות וכדומה, ולכן חשוב לארוז אותם בצורה בנכונה והובלתם באופן זהיר על מנת לא לפגום בהם, מכאן שיש צורך באנשי הובלה מיומנים שידעו לארוז את הציוד בצורה נכונה.

בחירת חברת הובלות

בעת בחירת חברת הובלות בשרון למשרד חשוב לשאול על הניסיון של החברה בתחום הובלות משרדים, בדקו האם החברה יכולה לספק משאיות ואנשי צוות בהתאם לגודל ההובלה שלכם. חשוב לוודא כי החברה מבטחת ההובלות והעובדים שלה. רק לאחר מכן תדאגו שאיש מטעם החברה יבוא למשרד ויתן הצעת מחיר מסודרת בהתאם לגודל ההובלה ומורכבות ההובלה. לסיום, חשוב שכל הפרטים יהיו רשומים למנוע אי הבנות ביום המעבר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הובלות משרדים

הובלות משרדים דורשים תכנון קפדני ומקצועיות רבה על מנת שהעסק יחזור לפעילות שוטפת במהירות האפשרית ומבלי שהלקוחות ירגישו במעבר, פרט לשינוי הכתובת של העסק. חברת הובלות מקצועית שמתמחה בהובלות משרדים תעניק לכם שירות מקצועי ותטפל בכל הנושאים הקשורים  להובלה.

הובלת משרדים הוא צעד גדול עבור כל עסק גדול או קטן, המשמעות היא שהמשרד באמצע שגרת הפעילות מחייב לסגור מחשבים, לארוז את כל הציוד, לעבור למקום חדש ולהתחיל לעבוד במהירות האפשרית, וזאת במינימום לפגיעה בשגרה או בטיפול בלקוחות.

הובלות משרדים בשונה מהובלות דירות דורש תכנון קפדני. לרוב ציוד המשרד כולל ציוד רב יותר מציוד של תכולת בית. תכולת המשרד כוללת רהוט, ארכיון של תיקיות, ציוד המקצועי של המשרד, וכמובן המחשוב.

בעת הובלת משרד חשוב לתכנן ראשית את המעבר, הכנת התשתיות למחשבים במקום החדש על מנת שניתן יהיה לחבר את המחשבים בצורה מהירה ולחזור לעבודה.

 דורשת לדעת אילו עמדות הובלות משרדים חשוב שיחזרו לעבודה במהירות האפשרית, למשל נותני שירות ללקוחות, בהתאם לזאת נעשה התכנון כך שציוד המשרד והחפצים נארזים ברגע האחרוןהובלת משרדים כאשר העמדות החשבות והציוד החיוני ביותר להפעלת המשרד ימוקם במקום החדש במהירות ויפורק ראשון. תכנון זה מבטיח המשך פעילות רציפה ללא עיכובים משמעותיים.

יעילות ומקצועיות בהובלת משרד

אריזת תכולת המשרד כוללת את הריהוט, מכשירי אלקטרוניקה ומחשוב. את הציוד אורז צוות מקצועי על מנת להגן עליו במהלך המעבר. את הציוד האלקטרוני והמחשוב יש לארוז באריזות מיוחדות ומרופדות בחומר מגן על מנת שלא יפגעו מהטלטולים. על גבי כל אריזה נרשם מהו הציוד ומיקומו החדש על מנת שכל ארגז ימוקם במקום המיועד לו ויחסוך זמן בפריקה. הובלת משרד נעשית בהתאם לזמנים שנקבעו על מנת שהעסק יחזור לתפקוד מלא ביעד החדש.

ביטוחים

חברת הובלות מקצועית להובלת משרדים היא יחברה הדואגת לכל פרט ופרט מרגע התכנון ועד סיון המעבר. החל מתכנון קפדני, הבאת צוות מקצועי ככל הנדרש על מנת להעביר את המשרד במהירות הנדרשת על מנת שהמשרד יחזור לפעילות מהירה, הכנת המקום החדש הכולל תשתיות ומיקום החפצים במקומות המיועדים. ובנוסף חברת הובלות מקצועית תדע לבטח את הציוד על מנת למנוע נזקים לחברה במקרה, חלילה, של תקלה או פגיעה בציוד.

חברת דור יואל הינה חברת הובלות מקצועית המתמחה בתחום הובלות משרדים יותר מעשור, אנו פועלים בתאום עם מלא מול הגורמים האחראים בבית העסק למעבר ופועלים באופן המקצועי והבטוח ביותר.

אודות הכותב:

דור יואל שירותי הובלות מספקת שירותי הובלה ואחסון. החברה המובילה בתחום: העברת דירה, העברות קטנות, הובלות במנוף, הובלת משרדים, הובלות מורכבות, אחסון דירות, השכרת מכולות, שירותי אריזה ועוד. בחברה צוות מקצועי הנותן שירות אדיב וטוב. אנו עומדים בזמנים ומספקים את כל שירותי ההובלה.