יועץ משכנתאות פרטי

איך בוחרים יועץ משכנתאות פרטי?

הרבה אנשים שואלים האם אין זו הוצאה מיותרת לפנות אל יועץ משכנתאות פרטי, הרי בבנק יש יועץ משכנתאות שגם לו יש אינטרס להתאים משכנתא עברונו על מנת שנוכל לעמוד בהחזרים החודשיים לאורך השנים. ובכל זאת כיום ניתן למצוא מספר הולך וגדל של יועצי משכנתאות פרטיים מהסיבה הפשוטה כי יועץ משכנתאות מטעמכם יבנה עבורכם את המשכנתא המתאימה ביותר, וללא אינטרסים סמויים אחרים. יועץ משכנתאות מטעמכם יתאים עבורכם את המשכנתא שתחסוך לכם אלפי שקלים בהחזרים החודשיים.

יועץ משכנתאות מומלץ?

לרוב יועצי משכנתאות עבדו בעבר בבנק בתחום ומכירים את המערכת מקרוב. כיום אפשר גם למצוא יועצי משכנתאות שלא למדו את המקצוע או עסקו בתחום בעבר ועוסקים כיום בתחום. החשש לבחור יועץ משכנתאות שאינו מנוסה ושלא יחסוך לכם כסף מובן, ולכן ככל תחום גם בתחום המשכנתאות חשוב לערוך סקר שוק יסודי, ללמוד על יועץ המשכנתאות שאליו אתם ניגשים ולבדוק על הניסיון שלו בתחום.

איך לבחור יועץ משכנתאות מקצועי?

למדו את התחום, הבינו מה המסלולים הקיימים וגשו לבנקים ובקשו שיבנו עבורכם תמהיל משכנתא.  ועם ההצעה תפנו אל יועץ משכנתאות פרטי שיבחן את ההצעות שקיבלתם וינסה להוריד את המחירים עוד יותר. מעבר לכך חשוב שיהיה אדם סבלני שיוכל להסביר לכם על מסלולים, מושגים וההשלכות של כל בחירה בסבלנות. קחו בחשבון שלקיחת משכנתא משפיעה על חייכם למשך שנים רבות ולכן כדאי  לבדוק היטב איזו משכנתא אתם לקוחים ומהי המשמעות של כל תמהיל, האם יש יציאות ומהם תנאי ההחזר.

מה הניסיון של יועץ המשכנתא ?

תפקידו של יועץ משכנתאות פרטי הוא לעזור לכם לקבל את ההחלטה הטובה יותר בבחירת תמהיל המשכנתא המתאים בשבילכם. ככל שיש ליועץ ניסיון וקשרים טובים יותר עם הבנקים השונים, כך מגוון ההצעות שהוא יכול להביא לכם הוא רחב יותר. ובנוסף, הניסיון שלו גם יעזור לו להבין את הצרכים הייחודיים שלכם ולהדגיש דברים שאפילו לא חשבתם עליהם בעניין המשכנתא. ואחרון, חשוב שיהיה בניכם כימיה טובה, במדיה ואין ההמלצה לחפש אחר יועץ משכנתאות אחר.

במידה ויש לך שאלות נוספות בנושא בעיות משכנתא שעלולות להתעורר, אנו באתר משכנתא נשמח לעזור לך. השאר את הפרטים שלך בעמוד זה והנציגים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.​

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *