אחסנה לעסקים קטנים

בעסקים רבים ניתן למצוא מחסן הכולל ציוד שנעזרים בו בזמן העבודה. סחורות חדשות שיש לפזר בחנויות, כלי עבודה או חלקי חילוף שהם חלק בלתי נפרד מהעבודה. עםפ זאת ישנם מצבים שהעסק נדרש למקום נוסף לטווח קצר או ארוך, ישנם מספר מצבים שבעל עסק לעיתים עצמאי או בנוני זקוק לשירותי אחסנה עבור התכולה שלו.
הזמנת ציוד רב וצורך באחסון זמני לפני שמפזרים את הציוד בחנויות או לקונים. מעבר למקום חדש הדורש לארוז את העסק ולהעבירו למקום חדש, יש לארוז את הציוד בזהירות להעבירו וכל זאת לזמן קצר שיש צורך לאחסן עד שהמקום החדש מוכן.
שיפוצים בעסק לעיתים נדרש לאחסן את הציוד לזמן השיפוץ, במיוחד שמדובר בציוד יקר או בציוד רב. פעמים רבות העסק ממשיך לעבוד גם במהלך השיפוץ ויש למצאו מחסן בקרבת העסק עם נגישות נוחה עד לסיום השיפוצים.

כמה טיפים להוזלת האחסון

אחסנה במרכז הארץ תמיד תעלה יקר יותר מאחסון בדרום או בצפון, במידה ואתם יודעים שהאחסנה לתקופה ארוכה כדאי לבדוק על אחסנה במקום מרוחק ולשלם קצת יותר על ההובלה. בדקו עלויות של המחסן ועלויות של הובלה לפני שאתם מחליטים.
להשתתף באחסון מכולה עם אדם נוסף יכולה להוזיל מחיר האחסנה. תוכלו להבטיח כי הציוד יישאר ולא יעלם על ידי כך שתכינו רשימה מסודרת של הציוד שלכם שנכנס והציוד שלו. כך תבטיחו שתצאו עם מספר הארגזים שנכנסתם איתם.

שירותי אחסנה מתקדמים לעסקים קטנים

כאשר אתם מחפשים מחסן לאחסנה לטווח קצר או ארוך חשוב שתגדירו מראש מהם הצרכים שלכם, האם אתם זקוקים לאחסנה לטווח ארוך או קצר, האם אתם זקוקים לגישה פעמים רבות למחסן או לא. בהתאם לכך תוכלו לבחור מחסן הקרוב לעסק או לבחור מחסן מרוחק וכך גם לחסוך בעלויות אם העסק במרכז הארץ, שבו עלויות השכרת מחסן יקרים יותר.

בדקו את המחסנים, האם הם נקיים, האם החברה דואגת לבצע הדברה במקום ולשמור על רמת ניקיון במתחם ומסביב לו, מקום מלוכלך הוא מקור לחרקים ולעכברים שעלולים לעשות נזקים עצומים לציוד.

האם יש אבטחה במקום, דבר שיבטיח שהציוד שלכם בטוח ושמור. בררו שהמקום מאובטח 47 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.
האם החברה שמעניקה שירותי אבטחה נותנת גישה נוחה למחסן במהלך יום עבודה או מגבילה את השעות.
כחלון אס.אי.אי אחסנה בע"מ הינה החברה הגדולה ביותר בארץ לשירותי אחסנה, ולכן יש באפשרותינו להעמיד לרשותכם כמה שטח אחסון שדרוש לכם ולכל פרק הזמן שאתם צריכים.

במחיר הטוב בארץ

בין אם אתם מחפשים מכולה להשכרה או למכירה לנו יש את המחירים האטרקטיביים ביותר. מאגר לקוחות היציב ושטח האחסון הגדול מאפשרים לנו לתת לכם הצעה משתלמת המתאימה לצרכים האינדיבידואליים של כל לקוח..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *