שירותי אחסנה

אחסון משרדים

בחברות ובמשרדים רבים הניירת היא חלק בלתי נפרד מהעסק, אם מדובר בחוזים או בתעוד של העבודה. פעמים רבות יש לשמור את הניירת לאורך השנים.

אחסון משרדים הוא שירות המאפשר לכם לאחסן את הניירת או ארכיון החברה במקום מוגן ושמור.

לעיתים יש צורך בשמירת הניירתי, שבהמשך תהיה חשובה ביותר. אם היה אפשרי פשוט לשמור את כל המסמכים במשרד, זה כמובן היה הפתרון האידיאלי.אבל לרוב המקום שיש במשרד מוגבל ולא תמיד יש מקום לניירת הרבה שמצטברת,  וחייבים למצוא פתרון אחר לאחסון הניירות ולאחסון הארכיב.

 

אחסון הארכיב, דבר שהוא קל ביותר כשהעסק שלכם קטן, והוא הופך למשימה בלתי אפשרית שמדובר בחברה גדולה. לעיתים מדובר במידע חשוב או רגיש  שלא הייתם רוצים שיהיה חשוף לכל אדם. אתם לא רוצים לאחסן את הארכיב במקום לא בטוח, אנחנו בחברת שירותי אחסנה מאפשרים לכם שמירה על ההניירת או  הארכיב שלכם. כך שרק לכם תהיה גישה אליו.

 

חברת שירותי אחסנה מציעה לכם את האפשרות לשכור מכולה. המכולה שאתם שוכרים היא נגישה רק לכם,בדיוק כמו בית שאתם שוכרים. למעשה שאתם שוכרים מכולה היא נגישה רק לכם והיא המחסן שלכם. אנו בישרותי אחסנה מציעים לכם אחסון במכולה כשבמקום יש שמירה ואבטחה, נגישות וביטו על הניירת שלכם.

 

לחסוך בהוצאות העסק עם השכרת מכולה.

שהניירת הופכת להיות רבה, המשרד מקבל צורה של מחסן, קשה לקבל לקוחות למשרד עמוס, לא פעם החומר נגיש לכל אדם, ובמקום לחפש אחר משרד גדול יותר, שהמחיר יקר יותר ודורש להעביר את הציוד. המקום שאתם שוכרים הוא מוגבל למדי, ולאחר זמן מסויים תצטרכו או לשכור יחידה נוספת או לעבור למקום גדול יותר. בשירותי אחסנה המכולות הן ענקיות, ובהן אפשר לאחסן את כל הניירת שיש ברשותכם ללא הגבלה. לכן השכרת מכולה חוסכת לכם הרבה מאד כסף.

בנוסף, אנחנו מאבטחים את המקום בשמירה ואבטחה 24/7. אנו מקפידים על הדברה במקום, המחסנים שלנו נמצאים בפתח תקווה, על הצירים הראשיים של העיר, כך שאם הנכן צריכים להוציא מסמכים הגישה מהירה ונוחה. במכולה מאוחסנים ניירות חשובות ערך עבורכם ועבור העסק שלכם.  ואנו נשמור שאף אחד לא יגיע אליהם.

 

מעבר לאחסון הניירת של המשרד אנו מציעים מכולות משרדים הנותנות מענה פשוט, איכותי ונוח ליישום. משרד העשוי ממכולה, אתם מקבלים את כל התנאים שיש במשרד רגיל ואף יותר. המשרדים ניתנים לבנייה ולעיצוב התואמים באופן מושלם לדרישות הלקוח. ניתן להתאים גודל, לעשות חיפוי חיצוני, עיצוב בגבס, ריצוף, התאמה לציוד מיוחד ועוד.

 

מעוניינים לאחסן את הארכיב של העסק? https://shirutai-ahsana.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *