עיצוב פנים במרכז או בשרון


האם עיצוב פנים של דירה במרכז שונה במהותו מעיצוב פנים של דירה בשרון? מהן הפרמטרים שקובעים איזה עיצוב יעשה בבית ועד כמה החוץ נכנס לבית וההפך?

עיצוב פנים של בית קרקע בפרדס חנה – כרכור יכול להיות מושפע מאלמנטים סביבתיים, כגון: צמחיה רבה בגינה או יצירת אווירה פסטורלית החודרת אל הבית. למעשה ההנחה היא כי עיצוב פנים במרכז יהיה שונה מעיצוב פנים בשרון הוא נכון, אך יש לקחת בחשבון שעיצוב פנים הוא בראש ובראשונה העדפתם של דיירי הבית מבחינת נוחות ועיצוב. יש אנשים שיבחרו עיצוב כפרי מודרני לעומת אחרים שיבחרו עיצוב הייטקיסטי ונקי גם אם הבית נמצא בלב מושבה או לחלופין אם הבית נמצא במרכז חיפה עם נוף המשקיף אל הים.

בבית בשרון לרוב מאופיין כבית במקום כפרי ולכן נרצה לחבר את הפנים והחוץ על מנת ליצור הרמוניה בכניסה לבית או בפינת הישיבה של הסלון. בעיצוב פנים בפרדס חנה – כרכור נבחר עיצוב כפרי מודרני על מנת ליצור אווריה כפרית ונינוחה הכוללת דיאלוג עם גינת הבית ופינת ישיבה בגינה. אין חוקיות בתחום עיצוב פנים, טעמו של כל אדם הוא אחר ואין שני אנשים בעלי אותו טעם בעיצוב גם אם הם גרים באותו רחוב ומושפעים מאותה האווירה ההנחה שאנשים שרכשו בית בפרדס חנה כרכור רכשו אותו בשל היותה מושבה קטנה ובשל האווירה הכפרית בסביבה, אינה מחייבת שביתם יהיה בעל אופי כפרי.

עיצוב פנים במרכז או בשרון אינו שונה במהותו, עיצוב פנים תלוי רבות בבחירה של בני הבית. בהתאם לבחירת מקום המגורים שלהם.