משרדים הלשכרה

השכרת משרדים

בשנים האחרונות אנו עדים לכך שלצד מקוצועות שנעלמים או מתחלפים על ידי מוכנות צצים להם גם מקצועות חדשים. חלק גדול מהמקצועות מאפשרים לנו לעבוד מכל מקום או להיות חברה של אדם אחד או מספר עובדים מצומצם.  עצמאיים רבים יכולים לבחור לעבוד  בבית, בבתי קפה ואף במהלך הטיול שלהם.

עבור רבים, גם שיש בחיר הלעבוד מהבית אופציה זו לא באה בחשבון ומסיבות שונות. חוסר המוטיבציה לעבוד, סידורים  למיניהם המשתלטים על יום העבודה, התמוססות שעות העבודה של העסק לתוך עבודות הבית, כגון סידור של הבית, הכלים הכנת ארוחת הצהרים וכהנה, כל אלה וסיבות אחרות המביאות לפגיעה ברווחיות של עסק שעולה על החסכון בישיבה בבית.

לצד אלו החלו לקום בשנים האחרונות משרדים קטנים למכירה ומרחבי עבודה המאפשרים לשכור החל משולחן ועד חדר עבודה לנהל את העסק ממקום קבוע.

לעבוד במשרד או במרחב עבודה

נתחיל קודם מהו מרחב עבודה, מרחב עבודה הוא משרד גדול המאפשר לכם לתפוס שולחן להתחבר לחשמל ולרשת האינטרנט ולעבוד. לרוב במרחבי עבודה יהיו עוד אנשים שעובדים במקום. מטבח מאובזר עם מקרר המציע לכם שתיה קרה ואף בירות. קפה ועוד. לא לכולם מתאים לעבוד במרחב פתוח. לחלק יש צורך בציוד נוסף פרט למחשב, גם שהיום הטכנולוגיה מאפשרת לעבוד מכל מקום ישנם אנשים המעדיפים משרד אישי ושקט, או שיהיה להם משרד מסודר, החל מלקוחות הפוקדים את המשרד או משרדים המנהלים גם מכירה של מוצרים הנדרש להם מחסן או מקום לתצוגה.


בחירה של משרד דורש התארגנות מעבר לתשלום השכרת המשרד, יש לשלם חשבונות ארנונה, חשמל ותחזוקה.

חללי עבודה מציעים לכל שכיר או עצמאי לשכור שולחן במרחב של עבודה הכולל את כל תנאי המשרד. ישנן חברות שוכרות מרחב עבודה של כמה עמדות לכל עובדי החברה. היתרון שאין צורך להתחייב לתקופה ארוכה של השכרת המשרד.

משרד פרטי או מרחב עבודה אין תשובה אחת, ולמעשה, זוהי סוגיה אינדיבידואלית, ישנם אנשים הזקוקים לשקט ולעבוד לבד, מול אלו שיעדיפו את ההמולה והחברה מסביב. יש לשקלל את כל הפרמטרים ולבדוק מה מתאים ביותר עבור כל אחד, בהתאם לתקציב, בהתאם לצרכי העסק ובהתאם להעדפה של העצמאי.

לשלב בין חלל עבודה למשרד אישי. מקומות רבים מציעים משרד הכולל מטבח מרכזי אחד או חלל מרכזי הכולל חדר ישיבה. השכרת החדר היא אישית והשימוש במרחב המשותף הוא לכולם.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *