עו"ד סולן

עברו להתגורר בבתים שונים, שניהם בבעלותם. עכשיו האישה החליטה להתגרש ומבקשת כתובה.

"אתה מתעלל בי שנים וכופה עלי לעשות דברים שגובלים בסטייה"

הבעל בתגובה: את גרמת למות אבי ולכן את לא ראויה כתובה

בני הזוג נשואים כבר 31 שנים להם שלושה ילדים ושני נכדים. בחמש השנים האחרונות עלו יחסי בני הזוג על שרטון והגיעו לידי כך שאלה עברו להתגורר בבתים שונים, שניהם בבעלותם. עכשיו האישה החליטה להתגרש ומבקשת כתובה. הבעל בתגובה טוען כי אשתו אינה זכאית לכתובה כי גרמה למות אביו…

האישה באמצעות עורכי הדין שרין ואורן סולן טוענת בין היתר כי בעלה לאורך השנים הפגין כלפיה אלימות מילולית ולעיתים גם פיזית. בעיקר כשביקש לקיים עמה יחסי מין בדרכים שלא הורגלה אליהם במשך השנים לרבות ניסיונות בלתי פוסקים לצרף צלע שלישית. "זה הגיע למצב שסירבתי ובתגובה לא היינו מדברים שבועיים-שלושה…" סיפרה.

האישה טוענת כי כל הניסיונות שלה לאחות את הקרעים לא הובילו לשיפור ביחסו של בעלה שהפך עם השנים לאלים ובעיקר השרה אווירה לא נעימה בבית. "הילדים כבר עזבו את הבית מזמן ונותרנו שנינו לבד. הדבר גרם לו לחשוב שמותר לו הכל, לצעוק, לדחוף, לקלל וזה לא מה שהורגלתי אליו", סיפרה.

בדיון הראשון שהיה בבית הדין הרבני, הודה הבעל כי אכן חל אצלו שינוי בהתנהגות אבל לדבריו הדבר נגרם מהעובדה שאשתו התעללה באביו וגרמה למותו. להאשמה חריפה זו התנגדה עורכת הדין סולן וביקשה לדעת את סיבת הפטירה של האב וגילו. כשהבעל סיפר כי אביו נפטר בבית בגיל 98 אפילו הדיינים הרימו גבה. "מי שסבל מהתעללות לאורך שנים לא חי 98 שנים והולך לעולמו במוות ללא ייסורים", טענה עו"ד סולן וביקשה מבית הדין לחייב את הבעל בתשלום כתובה.

הדיינים המליצו לבני הזוג לנסות לאחות את הקרעים ביניהם באמצעות יעוץ זוגי בטרם יתייצבו לדיון הבא שנקבע לחודש מאי הקרוב.

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *