עו"ד סולן

סיפור הזוי וכמעט בלתי נתפס

אין גבול לחוצפה. הבעל שיכנע את אשתו כי עליהם לשלם מזונות לילד שהביא מחוץ לנישואין

האישה: "עשיתי טעות אני רוצה את כספי בחזרה. הוא גם בגד… גם הביא ילד וגם עשק אותי כדי לממן את הבגידה"

 

המקרה שלפנינו כמעט ולא יכול להתרחש בשום מקום, אבל מסתבר שאצלנו כנראה הכל אפשרי והזוי באותה מידה. הזוי! כי מדובר בזוג שנישאו לפני 16 שנים, הביאו שלושה ילדים לעולם ושניהם משכילים מאד. האישה דוקטור לכלכלה, הבעל מהנדס אווירונאוטיקה, בוגר הטכניון.

המקצועות של השניים מובאים כאן בהדגשה כדי להבין את כמה גדול האבסורד. האישה מגוללת בפני עורכי הדין שרין ואורן סולן סיפור הזוי וכמעט בלתי נתפס. לפני ארבע שנים ניהל הבעל קשר רומנטי מחוץ לנישואים. הקשר הזה נחשף במקרה ואז התברר לאישה כי בעלה הכניס את המאהבת שלו להריון והיא מתכוונת להביא את הילד לעולם. הבעל הבהיר למאהבת כי הוא לא מתכוון לחיות איתה והוא חוזר להתגורר עם אשתו.

בשלב מסוים אחרי שהילד נולד המאהבת תבעה מזונות. האישה שקיבלה את בעלה אל חיקה למרות שחשף בפניה את העובדה כי היה לו רומן, עשתה זאת רק לאחר שהכחיש כי הילד שנולד הוא שלו. רק בעקבות ההכחשה הסכימה האישה לנהל את המאבק המשפטי של בעלה מול המאהבת.

התוצאה: הבעל חויב בדמי מזונות לילד ובהוצאות משפט. עו"ד סולן טוענת כי האישה קיבלה מצגי שווא שגרמו לה להיענות לבקשה להצטרף למאבק ולשלם יחד עם בעלה את המזונות.  "עשיתי טעות אני רוצה את כספי בחזרה", אמרה האישה. "הוא גם בגד… גם הביא ילד וגם עשק אותי כדי לממן את הבגידה". עוד היא הוסיפה: "בהתחלה הוא טען כי הילד לא שלו וזו למעשה הסיבה שהסכמתי לתמוך בו. בדיקת אבהות הוכיחה כי הוא שקרן. עשיתי אז טעות שלא עזבתי בגלל עצם הבגידה".

האישה מבקשת מבית המשפט לחייב את בעלה להחזיר לה את חלקה בתשלום המזונות מאז שאלה נפסקו ולזכות אותה בהוצאות המשפט שנגרמו כתוצאה ממעשיו השפלים של בעלה. הבעל טוען: "זה היה מאבק משותף שלנו וההוצאה היא מחשבון הבנק המשותף". עורכת הדין סולן תטען כי הבעל רקם מזימה ועליו לשאת בהוצאות הכספיות.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *