עו"ד סולן

מבקשת את הכתובה למרות שהלכה לחילופי זוגות

השתתפה עם בעלה בחילופי זוגות וטענה, "בעלי בגד בי"

האישה מבקשת כתובה בנימוק כי הלכה לאירוע, אבל השקיפה על בעלה ולא הייתה פעילה

 

בני זוג אדריכלים במקצועם, המשתייכים לחברה הגבוהה ולהם שלושה ילדים ו-20 שנות נישואין מאחריהם, החליטו אחרי לא מעט התלבטויות להכניס לזוגיות שלהם "גוון אחר". גוון מרתק לפי הבעל ולפי האישה גוון מרצה.

לימים הבעל ניסה והצליח לשכנע את אשתו להצטרף למסיבת חילופי זוגות. האישה סירבה בתחילה, אבל אחרי כמה ימים של הסברים ושכנועים היא התרצתה ויחד הם הלכו למסיבה. במסיבה הראשונה האישה ישבה בצד וראתה את בעלה נהנה עם אישה אחרת. "לא ידעתי שהוא כזה, רק אחרי שראיתי אותו במסיבה הבנתי שאיתי הוא לא עשה כלום. אני לא השתתפתי רק הייתי צופה", טענה.

במסיבה נוספת טוען הבעל, באמצעות עורכות הדין שרין ומורן סולן, האישה כבר השתתפה. נכון, לא לכל אורך הערב אבל הייתה פעילה יותר ואפילו טענה שזה היה נחמד. הדרמה, כמו במקרים דומים מהעבר, התרחשה כשהבעל התאהב בשכנה שהייתה חלק מהאירוע של חילופי זוגות והוא ביקש להתגרש.

בעקבות דרישת הגירושין, האישה טוענת כי בעלה בגד בה ולכן היא ראויה לקבל את מלוא הכתובה. עו"ד סולן טוענת כי האישה הסכימה להשתתף באירוע ואף נכחה בו, ולכן היא אינה זכאית לכתובה. עוד נטען כי גם האישה בגדה בבעלה ואף הודתה בכך. לדברי האישה אמרה זאת לבעלה כי כעסה עליו לאחר שביקש ללכת שוב ושוב למסיבת חילופי זוגות.

בדיון הראשון בבית הדין הרבני דרשה האישה שלום בית וטענה כי היא מצטערת שבגדה בו. לאחר מכן חזרה בה וטענה כי אמרה את הדברים כדי להתריס נגד בעלה שממשיך ללכת למסיבות של חילופי זוגות ביחד עם השכנה הגרושה. בית הדין הציע לאישה להיבדק במכונת אמת ובכך להוכיח כי לא בגדה. רק לאחר מכן תבחן זכאותה לכתובה, ובמקרה הזה הבעל יצטרך להוכיח כי אשתו הלכה איתו לאירוע  כי גם אם לא השתתפה בו לטענתה, היא אינה זכאית לכתובה.

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *