עו"ד סולן

לא מוכנה להשתתף בליל הסדר אצל הורי בעלה

דרשה לא להשתתף בליל הסדר אצל הורי בעלה הפעילים קיצונית במחאה

הבעל: "המחאה נגמרה ולכן הטענה קלושה". האישה: "גם היום נושא השיחה הוא פוליטיקה… תנאי להגעתי בלי שיחות פוליטיות"

 

בני הזוג נשואים כבר למעלה מעשור. מידי שנה חגיגת ליל הסדר נערכת אצל הורי בעלה שכן האישה לא נהגה כל השנים לציין את החג אצל הוריה. השנה, לפני שבועיים ביקשה האישה להעמיד את בעלה במקומו והבהירה לו: "המחאה הקיצונית של ההורים שלך, הפעילות הבלתי פוסקת, שיחות הסלון בחודשים האחרונים כבר יצאו לי מכל החורים".

האישה הדגישה: "השנה אני והילדים נציין את החג אצל הורי". באמצעות עורכי הדין שרין ואורן סולן נכתבה בקשה בענין שהועברה לבעל, בה נטען בין היתר כי האישה מסרבת להגיע לליל הסדר אצל הורי בעלה בגלל היותם אנשים רדיקלים וקיצוניים. שמאלנים שלא רק משתתפים פעילים בהפגנות הם חלק מהצוותים המארגנים – והם לא מפסיקים לדבר על פוליטיקה ובגנות הליכוד וביבי ממש בצורה חולנית – וזה לא נותן לה ולילדיה אפשרות לחגוג את החג במחיצת הורי בעלה.

עוד הבהירה האישה באמצעות עו"ד סולן: "…תנאי להגעתי בלי שיחות פוליטיות". באותה בקשה טוענת האישה כי היא בהחלט יכולה להבין את המחאה ואפילו היא סבורה כי יש לה מקום, "אבל שהדרך היא קיצונית וזה השיח בתוך הבית, אני רוצה להימנע מזה".

הבעל טוען להגנתו כי המחאה נגמרה ולכן הסירוב של אשתו קלוש… "המחאה של הורי היא רק תירוץ". לדבריו אשתו רוצה לפרק את הזוגיות והיא מדברת עם חברותיה על זה כמה חודשים. "אני יודע מה מסתתר מאחרי האולטימטום הזה, אבל אין לי כוונה לוותר ו/או להשתיק את הורי גם במחיר של פירוק החבילה". בני הזוג נשלחו ליישוב סיכסוך כפי שמחייב החוק. השאלה הגדולה האם בליל הסדר הקרוב הם ישבו ליד אותו שולחן?

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *