עו"ד סולן

לאישה היה תנאי שבעלה לא עמד בו – והוא למעשה הסיבה לגירושין

"עכשיו אחרי שבעלי השתחרר ממילואים וחזר בשלום מהמלחמה אני עוזבת"

הבעל: "עילת הגירושין הזויה ומחשידה מאד". האישה: . "אני לא ילדה בת 12 שמקבלת נשיקה בלחי ומרוצה"

בני הזוג הכירו לפני ארבע וחצי שנים ונישאו שנה לאחר מכן. שניהם עובדים במשרות טובות. האישה כמנהלת חשבונות הבעל כשכיר במשרד עורכי דין. בשלוש וחצי שנות הנישואים שלהם לא הביאו ילד לעולם כי לאישה היה תנאי שבעלה לא עמד בו – והוא למעשה הסיבה לגירושין.

מסתבר, מספרת האישה לעורכת הדין שרין סולן, כי מהיום שהכירו וגם אחרי שנישאו מעולם בעלה לא נישק אותה. בהתחלת הקשר הוא נתן הסברים שהוא עדיין לא מסוגל רגשית, אבל אחרי שנישאו הוא פשוט אמר כי הוא לא אוהב את זה. בשלב מסוים תיכננו בני הזוג להרחיב את המשפחה ולדברי האישה היא התנתה את תחילת התהליך בכך שבעלה ינשק אותה לפני כל דבר אחר. "אני לא ילדה בת 12 שמקבלת נשיקה בלחי ומרוצה. זה בעלי ואני לא דורשת משהו מוגזם. אני אוהבת אותו אבל לא מסוגלת להשלים עם כל ההסברים שהוא נתן לי, למה זה טרם קורה…"

רק בשנה האחרונה הבעל הבהיר לאשתו כי הוא פשוט לא אוהב להתנשק והוא מאד אוהב אותה ומעריך אותה אבל נשיקות זה מחוץ לתחום. "עילת הגירושין הזויה מחשידה מאד. אני לא אתגרש בגלל שאני לא מנשק". האישה הבהירה כי אם לא יתקיים קשר אינטימי מלא הכולל גם נשיקות היא לא תביא ילד לעולם עם הבעל הזה.

"בשבת השחורה" יצא הבעל למילואים ובימים האחרונים הוא שוחרר להפוגה בת שבועיים שלושה. "עכשיו אחרי שבעלי השתחרר ממילואים וחזר בשלום מהמלחמה אני עוזבת", אמרה. היא קיימה שיחה עם בעלה שהבהיר לה כי זה לא משהו שישתנה – ואז שלפה את המכתב שהכינה מעורכת הדין לפיו היא מבקשת להתגרש.

עו"ד סולן אמרה כי בני הזוג מחויבים ביישוב סיכסוך ורק לאחר מכן אם זה לא יצלח יידרש הבעל לשחרר את אשתו. לא צפויה בעיה שכן לבני הזוג אין רכוש משותף, וגם לא ילדים והאישה זכאית למלוא האהבה מבעלה כולל נשיקות ולכן הגירושין במקרה הזה, גם אם הבעל יתעקש לא לתת גט, הם ענין של זמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *