עו"ד סולן

ימים אחדים אחרי החתונה, ביקשה האישה לבטל את הנישואין

ימים אחדים אחרי החתונה, ביקשה האישה לבטל את הנישואין

הטענה המרכזית: הנישואין לא יצליחו כי למרות הפצרותיה של האישה הבעל לא נשמע להנחיות של אשתו בדרכו לחופה. לבעל יש הסבר אחר. הסיפור בפנים

לפני חודשיים אחרי מערכת יחסים שנמשכה שנתיים ובעיקר הרבה מאד אהבה, בילויים ומתנות שהרעיפו בני הזוג האחד על השני, הם צעדו לחופה. האישה כך מסתבר ניהלה את האירוע מתחילתו עד סופו, יחד עם הוריה. היא בחרה איזה שיר יושמע כשיצעדו לחופה, איזה צבע יהיה להזמנות, מי יוזמן ומה ילבשו היא ובעלה לעתיד. הבעל זרם עם הכל והיא אף הבהירה לו כי חשוב שיצעד לחופה ויעלה בגרם המדרגות הקטן ברגל ימין.

הכלה הצעירה מספרת לעורכי הדין שלה, שרין ואורן סולן, כי כבר אחרי שלושה ימים כשקיבלה את סרט החתונה ראתה שהוא עלה על המדרגה הראשונה ברגל שמאל. וצעד לחופה את הצעד הראשון גם כן ברגל שמאל. "אני מאמינה באמנות תפלות ואני יודעת שהנישואים האלה לא יחזיקו. אם לא נתגרש עכשיו, נתגרש מתי שהוא ועדיף עכשיו מוקדם בלי ילדים ובלי לסבך חיים של אחרים".

הכלה הצעירה סיפרה כי מאז נישאו כבר חודשיים הם לא ביחד. הוא גר אצל חבר, אני חזרתי להורים. הסיכוי שנהיה יחד גם כך שואף לאפס. הבעל לעומת זה טוען כי הסיבה לרצונה של אשתו הטריה להתגרש וסירובה שאגיע לדירה השכורה, נעוץ בעובדה כי ראתה אותו ואת החברים שלו בליל החתונה מעשנים ג'וינט. "זה לא היה נכון ולא היו ג'וינטים בחתונה". הוא הוסיף: "נכון בחתונה הייתי בראש טוב ורקדתי ונהניתי עם החברים אבל לא זנחתי את רעייתי ולא עישנתי".

עורכת הדין שרין סולן הבהירה לכלה, כי העילה שבגינה היא מבקשת להתגרש היא בעייתית שכן היא לא תזכה לכתובה. בני הזוג נשלחו ליישוב סיכסוך כמקובל אבל כבר בימים אלה נעשים ניסיונות להגיע לגירושין בהסכמה כששני הצדדים יישאו בהוצאות החתונה והנלווים לה, שווה בשווה, והאישה תוותר על הכתובה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *