עו"ד סולן

"חשבתי שהוא ייגמל מהבגידות עד שהוא הגיע אלי"

עשר שנים המתינה האישה כדי לבקש כתובה, אחרי שחשפה שבעלה בגד בה בליל הכלולות

אם הכלה ראתה ושתקה, האישה גילתה את זה רק אחרי עשור ועכשיו היא מבקשת כתובה – ושימו לב להסבר של אם הכלה: "חשבתי שהוא ייגמל מהבגידות עד שהוא הגיע אלי"

 

בני הזוג נישאו לפני עשר שנים, הביאו שני ילדים לעולם ועוסקים בעולם ההייטק. שניהם באמצע שנות השלושים לחייהם ומשתכרים שכר שנתי של שבע ספרות. הם מנהלים עם ילדיהם אורח חיים מצוין, שכולל לא מעט חופשות בחול במהלך השנה.

הדרמה החלה כך מסתבר כבר ביום הנישואים. מעדות שמסרה האישה לעורכי הדין שרין וגדלי סולן, עולה כי במהלך יום החתונה נלוותה לכלה בת הדודה ולחתן נלווה אחיו. במהלך היום ניצל הבעל את הרגעים הבודדים שהיה לבד וניהל קשר אינטימי חד פעמי, שגלש לכמה רגעים סוערים. לרוע מזלו של הבעל באותו ערב, אם הכלה הבחינה באירוע באופן חלקי. היא הזהירה את בת הדודה ואת החתן וביקשה להמשיך הלאה. היום מסבירה הכלה: "אמא שלי לא רצתה להרוס לי את החיים באותו ערב אבל היא עשתה שגיאה שלא סיפרה לי את זה מיד".

מסתבר שלאורך שנות הנישואים חשדה האישה לא מעט פעמים כי בעלה בוגד בה. היא לא התעכבה על הענין ובדרך כלל קיבלה את הסבריו השחוקים. לעו"ד שרין סולן אמרה עוד: "רציתי לנהל חיים שקטים בשבילי ובשביל שני ילדנו". ואז לטענת האישה כפי שנחשף בתיעוד המשפטי, הופיעה בוקר אחד אמא שלה במשרדה וגוללה בפניה שורה של התכתבויות בווטצאפ, כשהצד השני של ההתכתבויות הוא בעלה שאינו מרפה ומבקש כל העת ברמיזות, ולא רק, להפגש. "גם במקרה הזה אמא שלי לא רצתה להרוס לנו את הנישואים אבל כשהוא לא הרפה, לא היתה לה ברירה והיא סיפרה הכל כולל מה שקרה ביום החתונה". אם הכלה הסבירה לעו"ד שרין סולן: "חשבתי שהוא ייגמל מהבגידות עד שהוא הגיע אלי".

האישה מדגישה כי את ענין ערב הכלולות היא קלטה לדבריה אבל לא היתה בטוחה מהקרבה המוגזמת של בת הדודה, "הראיה בת הדודה הסתלקה מהחיים שלי ומעולם לא דרכה בביתנו למרות שהיינו החברות הכי טובות". האישה הבהירה כי אחרי חשיפת ההתכתבות עם אמא שלה היא החליטה לעשות מעשה. בני הזוג נשלחו ליישוב סיכסוך אבל נראה כי ההליך הפעם מיותר, האישה מבקשת גט וגירושין לאלתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *