עו"ד סולן

חשבנו לנכון שאם אנחנו הגענו להבנות, הילדים לא חייבים לדעת", אמרה האישה

לפני שנתיים הם התגרשו אבל אף אחד משלושת ילדיהם ובעיקר בנם הלוחם לא ידע

בני הזוג החליטו להסתיר את הגירושין מהבן הלוחם כדי לא לפגוע בתפקודו ביחידה. "חשבנו לנכון שאם אנחנו הגענו להבנות, הילדים לא חייבים לדעת", אמרה האישה"

 

לפני שנתיים וחצי אחרי עימותים בעיקר מתחת לרדאר מבלי ששלושת ילדי בני הזוג ידעו הם החליטו להתגרש. במסגרת הסכם הגירושין נקבע כי האב ימשיך להתגורר ביחידת הדיור השייכת לבני הזוג. בני הזוג הגיעו גם להסכמות במישור הרכושי וגם במישור ההילכתי והתגרשו כדת וכדין גם בבית הדין הרבני.

הדרמה החדשה בין בני הזוג, לאחר שהכל כבר נראה אחריהם – ואחרי שהצליחו ועדיין מצליחים להסתיר מילדיהם את הגירושין – ובעיקר מהבן הלוחם, החליטה האישה לבקש את ביטול הגט בטענה כי קופחה בחלוקת הרכוש שנצבר במשך השנים. הבעל באמצעות עורכת הדין שרין סולן טוען כי ההסכם נוסח והוסכם בינו לבין אשתו בהבנה מלאה ולכן האישה עכשיו לא יכולה לחזור בה.

הטענה של האישה לביטול הגירושין עד כמה שהיא נראית תלושה, עשויה לקבל רוח גבית בגלל העובדה שהגרוש המשיך להתגורר ביחידת הדיור הצמודה לדירת האישה. "למעשה הוא לא עזב אף פעם את הבית", טוענת האישה. "הוא חי כאן. בחדר אחר אבל בבית הזה ולכן יש מקום שבית הדין יתערב ויבטל את הגירושין". עו"ד סולן טוענת כי מדובר בניסיון מניפולטיבי של האישה שמנסה לבצע מקצה שיפורים לרכוש הרב שנצבר, למרות שבהסכם המקורי אליו הגיעו בהבנה, היא קיבלה הרבה מעבר למה שחשבה שתקבל.

לטענה כי המשיך להתגורר בבית, טוען הבעל באמצעות עו"ד סולן כי הדבר לא נכון עובדתית וגם לא מעשית. "אני נכנס ויוצא מהיחידה לא דרך הבית. מעולם לא ביקשתי דבר מגרושתי שמתגוררת בצמוד ואין ביננו שום קשר כמובן שלא אינטימי מאז הגירושין".

סוגיית הבין הלוחם, במידה והאישה תבקש לבטל את הגירושין, הבעל כבר רמז כי יבקש לבטל את ההסכם ולערב את ילדי בני הזוג, כי סיבת הגירושין המקורית, אף היא לא ידועה לילדים וזו התרחשה לאחר שהאישה נתפסה בבגידה. "אם היא רוצה להרוס הכל ולחשוף הכל, אז בבקשה" סיכם הבעל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *