כוסות עם אלכוהול

השתיה לא היתה הבעיה, אלא מה שאשתי שמה לי בשתייה

הבעל נהג לשתות האישה מיהרה לשכן

"השתיה לא היתה הבעיה, אלא מה שאשתי שמה לי בשתייה…" זו הטענה של הבעל כנגד אשתו בדרך לרבנות

 

בני הזוג נשואים כבר 17 שנים. שניהם חיים ברמת חיים גבוהה יחסית, אבל מנהלים אורח חיים די חופשי. האישה נוהגת לצאת עם חברותיה פעם בשבוע ולהשאיר את שלושת ילדיה עם הבעל ולהיפך. לכאורה הסידור הזה עבד יפה ואפשר לשני בני הזוג חופש מסוים.

הבעיות החלו לדברי האישה כאשר הבעל היה חוזר מבילוי וממשיך לשתות בבית. לדבריה בשנתיים האחרונות הוא נהג לשתות כל ערב כוסית או שתיים של ויסקי גם כשלא היה יוצא לבלות עם חבריו. הבעל בתגובה: "ממתי כוסית ויסקי בערב מזיקה?". האישה טוענת כי לא מדובר בכוסית אחת, אבל כשראתה שאלה הם פני הדברים היא החליטה לעשות מעשה.

"ערב אחד סמוך לחצות" מספר הבעל לעורכת הדין שרין סולן "התעוררתי  באמצע הלילה ולא ראיתי את אשתי בבית. התברר לי רק בבוקר כי יצאה, לדבריה, לחברות וחזרה בשתיים אחרי חצות". הוא הוסיף כי בשנה האחרונה האירוע כזה חזר על עצמו כמה פעמים "וזה קרה בפעמים שהתעוררתי, אני לא יודע מה היה בפעמים אחרות".

הבעל טוען כי באחד המקרים לאחר שאשתו חזרה לפנות בוקר הוא החל לחשוד. לדבריו גילה כי אשתו מנהלת קשר עם השכן בדירה ממול וביום שהם קבעו להפגש, לטענתו היא היתה שמה לו משהו בכוס משקה. "פעם אחת החלטתי לנסות להימנע משתיה למרות שמזגתי לעצמי דאגתי לא לשתות. פשוט שפכתי את זה לכיור. ב-10:30 נכנסתי לישון וחצי שעה לאחר מכן שמעתי את טריקת הדלת. כל השאר כבר היה ברור".

האישה טוענת להגנתה, "הלכתי לשכן, אבל לא כדי להיות עם השכן אלא כדי לשבת עם אשתו שהיא חברה טובה שלנו. בעלי פשוט מכור לאלכוהול והוא החל לדמיין". הבעל טוען כי אין לו הוכחות אבל גם אם הלכה לשכנה ולא לשכן הוא חושד כי שלושתם ביחד לא הסתפקו בשיחות חולין. "אשתי תמיד רצתה לנסות כל מיני רעיונות ויתכן שמימשה אותם, כי זה היה ממש ליד הבית.. השתיה לא היתה הבעיה, אלא מה שאשתי שמה לי בשתייה…".

עו"ד שרין סולן ייעצה לבעל לאסוף ראיות, אבל לדבריו זה מאוחר כי הוא הטיח הכל בפניה. שני בני הזוג נשלחו ליישוב סיכסוך בטרם יחל הליך גירושין.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *