עו"ד סולן

הסיבה לגירושים: תנור מקולקל

הבעל סירב לקנות תנור חדש לקראת החג, האישה סירבה לבשל. עכשיו הם צועדים בדרך לרבנות

האישה דרשה מבעלה לפני מספר חודשים להחליף את תנור הבישול והאפייה בבית. הבעל בחר לתקן אותו כל פעם מחדש. כאשר הגיע המועד לתיכנון ארוחת החג אמרה לו האישה: "אני קונה אוכל מוכן, שהאחיות שלך יבשלו. להן יש תנור טוב"

 

בני הזוג נישואים 17 שנים ולהם שלושה ילדים. שניהם מחזיקים במשרות בכירות. בעשר השנים האחרונות נהגה המשפחה המורחבת, האחים והאחיות של הבעל, לחגוג יחד כשכל אחד היה עושה את חלקו בחלוקה  הוגנת. ביחד יצרו מופע קולינרי מרהיב וטעים.

האישה באמצעות עורכת הדין שרין סולן טוענת כי השנה החליטה לא לעמוד במשימה שהתחלקה בינה לבין שתי אחיותיו של בעלה. "החלוקה היתה מאד ברורה, אבל הפעם החלטתי שאני לא יכולה לעמוד בזה", הסבירה והבהירה לבעלה כבר לפני כמה חודשים כי אם לא ירכוש תנור שבאמצעותו תוכל לבשל ולאפות, היא לא תעמוד במשימת החג. "הבעל שלי בחר כל פעם מחדש לתקן את התנור אבל כל פעם הוא חזר והתקלקל. וכך זה נמשך כחודשיים ימים". לפני שבועיים הודיעה האישה לבעלה כי היא לא תכין השנה את מה שהתחייבה ובמקום זה תרכוש אוכל מוכן. "שהאחיות שלך יבשלו. להן יש תנור טוב".

הבעל התרעם וטען כי לא יעלה על הדעת שהוא יקנה אוכל מוכן לחג. "זה משהו שהוא שקוף ולא ניתן להסתיר". האישה הזכירה לבעלה כי הוא התחייב לרכוש תנור חדש, כדי שהיא תוכל לבשל, אבל הוא גרר את ההחלטה. בסוף השבוע האחרון הוא רכש תנור אבל מועד האספקה נקבע ליומיים לפני החג. "לקח לו זמן ויומיים לפני החג אני לא מתכוונת לעמוד במטבח כשיש לנו שנת לימודים חדשה וילדים קטנים על הראש".

הבעל התחנן על נפשו, אשתו התעקשה. בעקבות כך הודיע הבעל כי בעקבות האירוע הזה וכמה שקדמו לו בנושאים אחרים מנוי וגמור איתו להתגרש. האישה טוענת כי אם זה מה שהוא רוצה נלך על זה. בני הזוג נשלחו כמקובל במקרים כאלה ליישוב סיכסוך אבל לדברי עורכת הדין סולן האוכל הוא רק תירוץ למערכת יחסים לא תקינה. נראה כי בני הזוג יפגשו ברבנות.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *