הנטישה הזו שחוזרת על עצמה, כל פעם מחדש, לא מתאימה לי. אני צריכה את השקט שלי".

"בליל הסדר שעבר בעלי לא השלים את קריאת ההגדה וברח באמצע"

האישה, שטוענת כי בעלה עוזב את הבית לדירתו מנישואין קודמים, עושה זאת כדבר שבשגרה לאורך השנה

בני הזוג נישואים פעם שלישית, כל אחד. הבעל טייס במילואים שמשתתף במלחמה שאנו בעיצומה. האישה עוסקת בקואצ'ינג. לפני שבע שנים הכירו ואחרי שנה החליטו להנשא ועברו להתגורר בדירה משלהם. הם אף ניסו להביא ילד לעולם, אבל הניסיונות האלה לא צלחו והם מסתפקים בשני הילדים שיש לכל אחד מהם מנישואים קודמים.
למרות שעל פניו שני בני הזוג עברו בחיים כמעט כל משבר אפשרי, לפני חצי שנה הם היו בעיצומו של הליך גירושין שהוסדר לבסוף בשלום בית. האישה באמצעות עורכת הדין שרין סולן, טוענת כי בשנה שעברה המשבר ביניהם הגיע לשיאו לאחר שהבעל נטש באמצע קריאת ההגדה את הבית. "פתאום ללא סיבה… בליל הסדר שעבר בעלי לא השלים את קריאת ההגדה וברח. הוא פשוט נסע לדירתו הקודמת שנותרה בבעלותו בצפון הארץ. הסיבה: קפריזה של רגע".
לדבריה בעלה נוהג לעזוב את הבית בכל מריבה קטנה ולחזור אחרי כמה ימים. אחרי אותו אירוע בליל הסדר שבו הותיר את כל האורחים המומים, היא תבעה גט, אבל הרבנים שלחו את בני הזוג לשלום בית ולנוכח רצון הבעל להגיע להבנות הם חזרו לחיים משותפים.

לדבריה מאז אותו ליל סדר הבעל שלה עזב בשני מקרים נוספים את הבית. כעת דורשת האישה צו לפיו אם יחזור על עצמו סקנדל מן הסוג הזה, או אם יעזוב הבעל את הבית מכל סיבה שהיא ויעבור ללון בדירתו מנישואים קודמים, היא מבקשת לכבד את בקשתה להתגרש. "אין לנו ילדים משותפים, רק נכס משותף, ולמרות שאני יודעת שהוא לא הולך לאקסית שלו – ובכל זאת הנטישה הזו שחוזרת על עצמה, כל פעם מחדש, לא מתאימה לי. אני צריכה את השקט שלי".
בימים אלה תוגש לבית המשפט למשפחה בקשה לצו האוסר על בעלה לעזוב את הבית מכל סיבה שהיא. "עזיבה של הבית תחשב כהפרה של ההסכם". הבעל אומר להגנתו: "כבר ארבעה חודשים לא עזבתי את הבית ואין לי כוונה לעזוב. לכן הבקשה מיותרת אבל אם היא רוצה שזה יהיה כתוב ובאישור בית משפט זה בסדר, אבל זה מלמד על חוסר האמון ביננו. עם זאת אני מסכים כי אני מעריך מאד את האישה הזו".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *