עו"ד סולן

הבעל פוטר מתפקידו בחברת הייטק גדולה והאישה ביקשה גט

הבעל פוטר מתפקידו בחברת הייטק גדולה

האישה גילתה את הסיבה רק אחרי כמה חודשים… עכשיו היא מבקשת גט

 

בני הזוג ניהולו אורח חיים סביר ואחרי 10 שנות נישואין הם הביאו שני ילדים לעולם. האישה עבדה כמורה בכירה במוסד חינוכי גדול מאד ונחשבה לעילוי בתחומה, הבעל החזיק בתפקיד בכיר בחברת הייטק שעוסקת בפיתוח שבבים.

לפני מספר חודשים הודיע הבעל לאשתו כי במסגרת צמצומים שנוחתים על לא מעט חברות הייטק בארץ ובעולם הוא נאלץ לעזוב את מקום עבודתו וטען כי הוא ברשימה של 35 עובדים שפוטרו בגלל המצב. האישה הבינה את המצב וידעה מהעבר כי הוא ימצא את המקום שלו בגלל תפקידו והידע שלו בחברה אחרת – וזה יקרה מהר.

מסתבר שמלאכתם של צדיקים כידוע נעשית בידי אחרים…. והאישה גוללה בפני עורכות הדין שרין ומורן סולן כיצד גילתה מה הסיבה לפיטורי בעלה. אחת המהנדסות בחברה שבה עבד בעלה שפוטרה אף היא עשתה הסבה ללימודי הוראה בתחום שבו היא מתמחה. לרוע מזלו של הבעל אשתו פגשה את המורה החדשה בבואה לראיון בבית הספר. שם היא גילתה כי היא עבדה עם בעלה באותה חברה וזו חשפה בפניה את הסיבה לפיטוריו. "אני פוטרתי בגלל צמצומים, הבעל שלך בגלל אירוע וחשש להטרדה מינית…" האישה נותרה בהלם. בירור קצר בבית העלה כי היה משהו אבל לדברי הבעל הוא זה שיזם את העזיבה כדי שלא יעסקו בנושא בחברה.

עו"ד סולן טוענת כי על האישה יהיה להוכיח כי בעלה הטריד מינית ואם אל הטריד מינית אז ניהל קשר עם אישה אחרת כדי לתבוע גירושין וכתובה. האישה לא נותרה אדישה והמציאה אחרי שבועיים שלושה את כל העדויות, כולל העדות של הצעירה שבגללה הוא פוטר, או עזב.

בני הזוג נשלחו ליישוב סכסוך בטרם יפתח הליך גירושין. האישה מבקשת כתובה שעומדת על גובה של 500 אלף שקלים, חצי מהבית ומזונות לשני ילידה בהתאם לרמת החיים שהורגלה לה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *