עו"ד סולן

הבעל טען שיש לו שירות מילואים גמיש

"הוא לא לוחם, הוא לא טייס והוא גם לא קצין, אבל הוא עושה מילואים כמו רמטכ"ל"

כך טענה האישה נגד בעלה שנעדר מהבית במשך 60 ימים בשנה בטענה כי הוא ב'שירות מילואים גמיש' "

באירוע שלפנינו עולות כמה שאלות. המרכזית שבהן: כמה אפשר לשקר והאם לא ברור ששקרים מן הסוג הזה סופם להתגלות. מדובר בזוג צעיר יחסית, הבעל בן 35 האישה בת 32, שניהם מחזיקים במשרות בכירות, חיים ברווחה ומגדלים בנחת את שני ילדיהם.

על פי טענות האישה כפי שהשמיעה בפני עורכי הדין שרין וגדלי סולן, בעלה נהג לצאת לימים מילואים רבים לאורך השנה. "אני ביחידה כזו שקוראים לי מידי פעם כשצריכים אותי, הוא הסביר לי", סיפרה האישה. "לפעמים אני נאלץ ללון ביחידה, לפעמים יום יומיים ברצף". לדברי האישה היא לא חשדה שבעלה למעשה מפברק את המילואים עד שהאחת החברות שלה הטיחה לעברה "את ישנה בעמידה". והוסיפה: "מה זה 60-70  ימי מילואים בשנה תבדקי את זה".

לעורכי הדין סולן היא אמרה כי רק אחרי שלוש שנים שהנורמה בבית היתה כזו שכל חודש בעלי נעדר כמעט חמישה-שישה ימים, לפעמים גם בלילות היא החליטה לבדוק את הנושא. היא שכרה בלש שאחרי שבוע חזר עם ממצאים מובהקים. "הבלש חזר כל כך מהר ורק אז הבנתי כמה אני מטומטמת… הוא לא לוחם, הוא לא טייס והוא גם לא קצין, אבל הוא עושה מילואים כמו רמטכ"ל… איך לא הבנתי את זה לפני שנתיים".

עוה"ד שרין סולן הבהירה לאישה כי עם הממצאים שיש בידה היא זכאית לכתובה. בעיקר שהממצאים מראים בבירור כי הוא נפגש עם אישה אחרת ולא כפי שהוא טוען כי מדובר בימים מילואים ומתי שלא היו אלה ימי מילואים הוא נפגש עם חברים ולא ניהל רומן.

שני בני הזוג נשלחו כמוקבל במקרים האלה ליישוב סיכסוך. האישה מעוניינת להתגרש הבעל מבקש שלום בית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *