עו"ד סולן

הבעל חשד באשתו כי היא מנהלת קשר עם מדריך הפילאטיס

שיעור הפילאטיס, שהלכה האישה הוליד רומן סוער?

האישה הכחישה נמרצות את הקשר עם מדריך הפילאטיס ואף איימה על בעלה שתעזוב אותו אם ימשיך לחשוד בה. "מדריך הפילאטיס הוא בכלל מדריכה והדמיון הפרוע שלך לא יודע גבול", הטיחה. את ההפתעה סיפק המדריך עצמו

 

הדרמה שלפנינו ודאי לא היתה נחשפת לעולם והבעל שחשד באשתו כי היא מנהלת קשר עם מדריך הפילאטיס, כבר הרגיש נבוך בכל פעם שהפציר באשתו לעזוב את הפילאטיס לטובת "השקט והזוגיות התקינה". האישה תמיד התבדחה איתו וטענה בפניו כי "מדריך הפילאטיס הוא בכלל מדריכה והדמיון הפרוע שלך לא יודע גבול".

בני הזוג, שניהם עובדי עירייה בכירים, ניהלו אורח חיים כמעט רגיל. רק אחרי שנה שהתעוררו החשדות של הבעל הוא השתכנע כי אשתו לא בוגדת והוא הרפה. השבוע הוא התייצב במשרדם של עורכי הדין שרין וגדלי סולן ובידו "ראית זהב". מסתבר שמאמן הפילאטיס שתמיד היה חשוד בניהול רומן עם אשתו תיעד את המקרים בהם קיימו יחסים במכון בו נערכו השיעורים., לדבריו, הקלטת הלוהטת שבידו הגיעה אליו מהמאמן עצמו שהחליט לנקום במאהבת שלו לאחר שתפס אותה בוגדת גם בו.

"לא יכולתי לצפות למשהו יותר אמיתי ומוחשי מהקלטת הזו", אמר הבעל. "הצילומים מעוררים בי בחילה קשה והחלטתי לעזוב את הבית אחרי שהטחתי את כל הראיות בפני אשתי". הוא גם הסביר לעורכת הדין סולן כי בקלטת, שעורכי הדין סירבו לצפות בה מחשש לפגיעה בפרטיות של האישה, לא רואים את פניה של האישה, "אבל אני יכול לזהות אותה גם מאחור", טען הבעל.

האישה טוענת להגנתה "בעלי מפנטז זו לא אני בקלטת". מאמן הפילאטיס טוען כי כשעשו מה שעשו במכון, זה היה המקום וזו היתה הזווית והמצלמה עומדת באותו מקום, כשכל המשתתפים יודעים לדבריו על מיקומה ולא מדובר בצילום סתר, שכן במכון יש שלטים שהמצלמה עובדת תמיד לצרכי ביטוח והכל מתועד ומצולם למקרה שמישהו נפגע.

עורכי הדין סולן יעצו לבעל "להבליג לרגע" להשאיר את המצב ככה ולשלוח בלש אחרי אשתו. בשלב הזה נקבע כי הבעל יחזור עם ממצאים נוספים. הבעל מסרב ובני הזוג נשלחו ליישוב סכסוך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *