בלש מצלם מהרכב

הבלש שלא הצליח להביא ראיות

הבלש לא האמין שמי ששכר אותו יבצע מהלך כה דרמטי

 

הבלש הביא אומנם ראיות דלות ולא לקח בחשבון שהראיות "החלביות" יעלו לו ביוקר. "קיבלתי תשובות כמו קשה לעקוב כי הכל מתרחש במשרדים של החברה שלה"

 

בדרמה שלפנינו יש  זוג צעיר שנישא לפני חמש שנים ושניהם מועסקים "כגאוני מחשבים" בחברה העוסקת בפיתוחי סייבר. במסגרת עבודתם טסו לא מעט לחו"ל, לכנסים, השתלמויות ובעיקר הדרכות. שניהם עובדים בחברות שונות אבל באים מאותו עולם.

לימים חשד הבעל כי אשתו הצעירה והנאה לא מסתפקת רק בו ונסיעותיה התכופות לחו"ל לצד הבילויים הרבים "עם חברות" ועבודה ממושכת אל תוך הלילה הדליקו אצלו נורה אדומה. "הכרתי את אשתי שהיא היתה בת 16 ואנחנו יחד 14 שנים מתוכם חמש שנים נשואים עם ילד קטן", סיפר הבעל לעורכת הדין שרין סולן. "בשנה האחרונה התנהגותה של אשתי היתה מוזרה מאד ובעיקר ההיעדרויות שלה מהבית".

הבעל כאמור שכר בלש שהתקשה במהלך חודשיים להביא ראיות חותכות לחשדות. "קיבלתי תשובות כמו: קשה לעקוב כי הכל מתרחש במשרדים של החברה שלה. ולגבי מעקב בחו"ל? זה תקציב שונה ואנחנו לא שם". הבעל מגלה כי אחרי חודשיים של מעקב הוא קיבל לידו סוג של ראיה לבגידות של אשתו, אבל הוא לא הסתפק בזה.

בשלב הזה התייעץ הבעל עם חבר קרוב שידע והזהיר אותו מההתנהגות של אשתו וטען בפניו כי הדבר לא יתכן. "היא כמעט ולא מנסה להסתיר את מה שקורה, אז איך הבלש לא מצליח…?" בעצה אחת שכר הבעל בלש נוסף שיעקב אחרי אשתו והבלש. והממצאים הגיעו אחרי שלושה ימים. האישה והבלש ניהלו בחודשים האחרונים קשר רומנטי כמעט גלוי והתמונות לא השאירו שום מקום לדמיון.

עו"ד סולן הבהירה כי לפני תביעת הגירושין יש לפעול באמצעים משמעתיים נגד הבלש מול הארגונים שהוא משתייך אליהם כי "הוא מעל בתפקידו בצורה קשה. מעבר לזה שהוא אינו ראוי לשכרו, הוא צריך לשלם את הנזק שגרם".

בני הזוג נשלחו בשלב הראשון ליישוב סיכסוך ולמרות טענות האישה כי היא אוהבת את בעלה, היא גם הודתה כי היא נהנית מהמתח שנוצר בקשרים מחוץ לנישואין ולעיתים היא מתקשה לשלוט בזה. "במקרה שלפנינו אורח החיים הזה יכול להתקיים רק בתנאי ששני הצדדים מסכימים וכאן יש התנגדות מובהקת של הבעל – ולכן יישוב סיכסוך הוא אירוע פורמלי בלבד", קבעה עו"ד סולן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *