הבלש הבחין בכניסה לבית המלון באשתו

הבלש נשלח למשימה שגרתית ותוך כדי "עבודה" חשכו עיניו

הוא היה קצין משטרה בדרגה גבוהה ולאחר פרישתו פתח משרד חקירות פרטי

לפני כחודש וחצי פנתה אישה צעירה לבלש פרטי וביקשה ממנו לעקוב אחרי בעלה. היא נתנה לו קצה חוט, היכן ומתי הוא נעדר ולאן היא חושבת שהוא הולך והבלש הפרטי יצא למשימתו.

שבוע אחרי שהחל בעבודה הוא חזר ללקוחה שלו ואמר לה כי הנתונים שמסרה לו אינם מדויקים והוא מבקש להתחיל במעקב צמוד. האישה ששכרה אותו ידעה כי מדובר בקצין משטרה לשעבר שיודע על מה הוא מדבר ונתנה לו יד חופשית.

שבועיים אחרי שהחל בעבודתו על פי הבנתו, הוא הצליח לאתר את בית המלון בו נפגש הבעל של הלקוחה שלו עם המאהבת, אבל על הדרך חשכו עיניו. הבלש הבחין בכניסה לבית המלון באשתו. היא לא הבחינה בו. "היה קשה לי להבין מה קורה אבל אחרי שהתעשתי לקחתי נשימה ארוכה וחזרתי למשרד", סיפר לעורכת הדין שלו, שרין סולן. "בשלב מאוחר יותר אחרי שבוע שבועיים שהבנתי מכל מיני סימנים אחרים בבית שאליהם לא שמתי לב בעבר שיש משהו התחלתי לעקוב אחרי אשתי ואז גילתי וצילמתי אותה עם הגבר איתו היא מתראה".

במקביל הודיע הבלש ללקוחה ששכרה אותו כי לא עלה בידו להביא כל ממצא ומאחר ונקלע לסיטואציה פרטית, הוא מבקש לפרוש מהתיק ולא לחייב אותה בתשלום על עבודתו. הבלש טוען כי מהרגע שהבין וראה בעיניו את אשתו מתראה עם גבר אחר הוא מתקשה לתפקד וטוען כי אלמלא שלושת ילדיו היה עוזב מיד את הבית.

הבעל מבקש גט ומשמורת על שלושת הילדים הצעירים שלו. עו"ד סולן הבהירה לו כי לפני פתיחת הליך גירושין עליו להתייצב עם אשתו ליישוב סיכסוך במקרה והיא תסרב הוא ראשי לתבוע גירושין. "הממצאים מאד חד משמעיים אבל היו דברים מעולם ואפשר לשים גם אירועים כאלה מאחור", הבהירה עו"ד סולן לבלש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *