חתונה

האם השפיעה על בנה להתגרש

האם השפיעה על בנה להתגרש, חודשיים אחרי שבנה נישא לחברתו בחמש השנים האחרונות

 

העילה: "אשת החתן קטנונית וגרמה נזק כבד למשפחה". האישה: "אני לא צריכה לשאול את חמותי מה לעשות אם אני מקבלת מחברים שלהם כסף מזויף כמתנה. מדובר במכת מדינה ורציתי שאנשים ידעו"

 

הסיפור שלפנינו לא יכול לקרות בשום מקום אחר בעולם חוץ מהביצה התובענית שאנו חיים בה שבתוכה כולם נגד כולם. בני הזוג הכירו לפני שבע שנים. בחמש השנים האחרונות הם חיו כזוג לכל דבר בדירה שכורה ועבדו לפרנסתם, שיש לומר היתה פרנסה יפה ויחד השתכרו קרוב ל75 אלף שקלים בחודש.

לפני חמישה חודשים, כפי שגוללה האישה בפני עורכי הדין שרין ואורן סולן, החליטו בני הזוג להינשא ועשו זאת בסטייל במקום הכי נחשב, באירוע נוצץ אל תוך הלילה. "יש לנו חברה צעירים שיודעים לחגוג ויש לנו משפחות גדולות משני הצדדים והיה חשוב לנו לעשות 'חתיכת אירוע' אחרי כל השנים שהיינו יחד" הסבירה האישה. בהסכמה כתבו בני הזוג על ההזמנה כי אין להביא מזומנים בגלל "בעיות אבטחה באולם ובגלל מכת הזיופים בארץ".

למוחרת כשפתחו את המעטפות התברר כי 35 אחוזים מהמתנות היו במזומן ורובם מהצד של הורי הבעל. ואז גם התברר כי חלק מהכסף היה מזויף. לא מדובר בסכומים גדולים, אבל 9700 שקלים היו מזויפים והאישה בעצה אחת עם בעלה שלחה הודעות לבעלי המעטפות, כי ידעה שפעלו בתום לב, אם הם מוכנים להחליף לכסף מקורי.

מסתבר, שכמה ימים לאחר הפניה ל-15 האורחים, 11 נעלבו מאד מההודעות. הטענות הופנו להורי הבעל. "אצלי זה היה ענין עקרוני ולא פעלתי מאחרי גבו של בעלי", הסבירה לעו"ד סולן. "אני לא צריכה לשאול את חמותי מה לעשות אם אני מקבלת מחברים שלהם כסף מזויף כמתנה… מדובר במכת מדינה ורציתי שאנשים ידעו".

חודש לאחר החתונה ולאור התנהגות האישה ומה שהוגדר על יד הורי בעלה 'תוקפנית בלתי מובנת וקטנוניות', טען הבעל: "אשתי היתה צריכה להבליג ולוותר על הכסף המזויף, מה עוד שגם היא יודעת שנותני המתנה עשו זאת בתום לב".

עו"ד סולן הבהירה כי במקרים כאלה עילת הגירושין אינה מבוססת דיה וספק אם הבקשה תעבור בקלות כשאחד הצדדים מתנגד. בני הזוג נשלחו ליישוב סיכסוך ורק בסיומו יתברר אם תביעת הגירושין תצא לדרך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *