עו"ד סולן

האישה הבחינה בחיבה בין השניים במהלך ריקוד סוער

איש העסקים ניהל רומן עם רקדנית בטן תורכיה

האישה שהצטרפה לאחת  מנסיעותיו הבחינה בחיבה ההדדית בין השניים במהלך ריקוד סוער. "רואים לפי הריקוד ולפי ההתלהבות של שניכם שיש בינכם משהו"

 

הסיפור הזה קורה ממש לנגד עיני האישה. הבעל, איש עסקים, יבואן גדול של מוצרי טקסטיל, שעיקר עסקיו הם בתורכיה, משם הוא נוהג לייבא את הסחורות שלו, נהג לצאת לאיסטנבול לפחות פעם בשבועיים ליומיים-שלושה.

באחת הנסיעות האחרונות החליטה האישה, כפי שעשתה בעבר לא פעם, לצאת עם בעלה ויחד הם קבעו עם זוג חברים שהות של ארבעה ימים. מה שנקרא עסקים והנאות פרטיות. במסגרת הבילויים שתוכננו לא נלקחה בחשבון האפשרות, מצד הבעל, לקחת את אשתו וזוג החברים למועדון לילה שלדברי אשתו הוא נהג ללכת אליו מפעם לפעם עם הספקים שלו.

לעורכי הדין שרין ומורן סולן סיפרה האישה כי בעלה נהג להתפאר ביינות המשובחים ובארוחת הערב שהוא מקבל ממארחיו, כשהוא מגיע לאיסטנבול. בדרך כלל, לדבריה, הם בילו יחד במקומות אחרים. הפעם האישה היא שביקשה, וממש התעקשה, ללכת לאותו מועדון שממנו יצא תמיד נסער ונרגש.

הבעל התרצה ובמהלך הערב שכאמור כולל ארוחת ערב ויינות משובחים, הגיע החלק האומנותי שכלל שירה והופעה של רקדנית בטן, רקדנית הבית, של המועדון. במהלך ריקודיה היא סימנה לו לעלות והוא הצטרף והיה נרגש כולו. האישה צילמה את הריקוד הממושך ולאחר האירוע הטיחה בו: "רואים לפי הריקוד ולפי ההתלהבות של שניכם שיש בינכם משהו. איך אתה מעז לבייש אותי ככה ליד החברים שלנו ובכלל. אתה רוצה לפלרטט, אתה רוצה ללכת עם רקדנית בטן, תלך".

בתחילה הכחיש הבעל כל קשר רומנטי עם רקדנית הבטן, אבל לאחר הריקוד שהרקדנית באה להתיישב בשולחנם האישה הבחינה לדבריה במבטים שלהם והבינה. "אתה צריך להודות שיש לך משהו עם הרקדנית!!!!"

עו"ד סולן הבהירה לאישה כי על בני הזוג ללכת להליך של יישוב סכסכוך כמקובל לפני גירושים "המלצתי לאישה שתבקש איסור מוחלט על הבעל לצאת לאיסטנבול גם לא למטרות עסקים". הבעל שוקל את הבקשה, אבל לדבריו הוא צריך להכשיר את מחליפו שיסע במקומו ולשם כך הוא חייב לנסוע איתו כמה פעמים. "זה או אני או איסטנבול, אחרת אנחנו נפגשים ברבנות", הבטיחה האישה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *