עו"ד סולן

האישה: "בעלי עודד אותי להיות דומיננטית במחאה וזה מה שאני עושה

"הבית שלנו הפך לחדר מלחמה, אשתי לא יודעת איפה לשים את הגבול"

האישה: "בעלי עודד אותי להיות דומיננטית במחאה וזה מה שאני עושה. נכון שהרבה מאד חברות באות, אבל זה למען המטרה שהוא הוביל אותנו"

 

בני זוג שניהם עובדים בהייטק, הצטרפו למחאה נגד מה שהם מגדירים המהפכה המשפטית. תחילה היה זה הבעל של כל מוצ"ש בחר יעד אחר בארץ ואליו נסע מצויד בדגל ובקבוק מים להפגין. לאחר כמה שבועות צירף את אשתו הצעירה ויחד אף הכינו שלט גדול וססגוני ובילו במוצ"ש באופן קבוע.

הבעל בתחילת שנות הארבעים לחייו, סיפר השבוע לעורכי הדין שרין ואורן סולן על השתלשלות האירועים. "כמה שבועות לאחר שהכנו שלט ססגוני, אשתי הזמינה לביתנו, בוקר אחד בשבת, שתי חברות ויחד הם הכינו לעצמן שלושה שלטים. שבוע לאחר מכן הם כבר היו חמש בנות ושבוע לאחר מכן כבר היו למעלה מעשר בנות, וכמובן הוריה, אחיה – וכל קומת הגג הפכה לסוג של בית דפוס עם עשרות בריסטולים, צבעים, פזורים בכל מקום, סיגריות, מגשי פיצה על הריצפה, בקיצור הפכנו למוקד עליה לרגל".

עוד הוא סיפר כי בחודשיים האחרונים עשרות פעילים מגיעים לביתם של בני הזוג, שני ילדי בני הזוג כבר הלכו לאיבוד בתוך כל המהומה וכל הניסיונות שלו לעצור את הסחף ולמנוע התכנסויות של עשרות פעילים בביתם, לא הועילו. לדבריו אשתו, בת ה-34 דאגה להבהיר לו "אין לך מה להתלונן אתה רצית בזה אתה עודדת אותי עכשיו אין לנו דרך לסגת".

גם האיום של הבעל שיעזוב את הבית לא הפריע לאשתו. הבעל דרש להוציא לאשתו מכתב התראה לפני גירושין. "הבית שלנו הפך לחדר מלחמה, אשתי לא יודעת איפה לשים את הגבול", כתב. האישה השיבה במכתב משלה וכתבה בין היתר: "בעלי עודד אותי להיות דומיננטית במחאה וזה מה שאני עושה. נכון שהרבה מאד חברות באות, אבל זה למען המטרה שהוא הוביל אותנו".

עו"ד סולן הבהירה לבעל כי לפני כל דבר הוא יאלץ לנסות ולהגיע לסוג של פשרה בהליך של יישוב סיכסוך ורק לאחר מכן לפתוח בהליך גירושין. עוד ציינה עוה"ד סולן כי המחלוקת בין בני הזוג, אינה מורכבת ועתיד הנישואין תלוי באישה שנדרשת להפסיק להפוך את ביתם לחמ"ל של ההפגנות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *