"בשנתיים האחרונות הרגשתי שבעלי לא איתי, אבל הילד הקטן והעיסוקים הרבים בבית ובמדינה זרה, לא אפשרו לי לפתוח את העיניים"

סיים את השליחות אבל שלח את אשתו לישראל ונשאר בברלין

"בשנתיים האחרונות הרגשתי שבעלי לא איתי, אבל הילד הקטן והעיסוקים הרבים בבית ובמדינה זרה, לא אפשרו לי לפתוח את העיניים"

 

בני הזוג נישאו לפני 13 שנים, לפני חמש שנים נשלח הבעל לשליחות מטעם מקום עבודתו בברלין. בין היתר בגלל היותו רואה חשבון בסחר בין לאומי. האישה לעומת זאת הצטרפה אליו רק אחרי שנה. "כשהיה ברור שהוא מוצא את עצמו שם והשליחות תמשך לכל אורך הקדנציה, שנקבעה מראש, הצטרפתי אליו".

כל השנים התנהלו החיים של הזוג על מי מנוחות. שני ילדים, אחד מהם בן חמש השני בין תשע. האישה עבדה כמזכירה במפעל גדול.  לעורכת הדין שלה, שרין סולן היא סיפרה מה שהתחולל לפני חודשים אחדים. שלושה חודשים לפני החזרה המתכוננת הודיע לה הבעל כי הוא לא חוזר והוא נשאר בברלין. "לשאלתי מה כוונתו לעשות ברומניה, הוא ענה לי 'אני מתפטר מהעבודה ונשאר כאן. אני רוצה לפתוח עסק משלי ויש כאן הזדמנויות".

האישה  שמטפלת גם בזוג הורים מבוגרים הבהירה לו כי היא חייבת לארוז ולחזור לישראל. לדבריה הוריה נותרו לבד וכל העומס בטיפול בהוריה הקשישים, נפל על אחיה ולכן היא חייבת לחזור. הבעל לא השתכנע ונותר בברלין. האישה הבהירה לו כי היא תמתין בסבלנות עד שיחזור וכך נפרדו דרכיהם.

אבל מסתבר שהשמועות על מה שקורה עם בעלה בברלין הגיעו גם אליה. "בשנתיים האחרונות הרגשתי שבעלי לא איתי, אבל הילד הקטן והעיסוקים הרבים בבית ובמדינה זרה, לא אפשרו לי לפתוח את העיניים". היא שכרה בלש והסתבר מהר מאד כי הוא חיי עם מישהו צעירה ממנו ב-15 שנים, אותה הכיר במועדון חשפניות.

האישה באמצעות עורכת הדין שרין סולן מבקש עם התיעוד שבידה גט, כתובה ומשמורת מלאה על שני הילדים. בני הזוג נשלחו ליישוב סיכסוך בטרם יפתח תיק גירושין. "במקרים כאלה הפגיעה באישה היא מובנת. היא לעיתים קשה ובלתי ניתנת לתיקון", הבהירה עו"ד סולן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *