עו"ד סולן

"בעלי חשב שאזרום איתו, כשהזמין צלע שלישית, הוא רק שכח שאת המניפולציה הזו חזיתי מראש"

הבעל הפתיע את אשתו במסיבת יום הנישואין אבל הרחיק לכת

 

"בעלי חשב שאזרום איתו, כשהזמין צלע שלישית, הוא רק שכח שאת המניפולציה הזו חזיתי מראש"

 

בני הזוג חגגו 25 שנות נישאים. הבעל איש הייטק בכיר ואשתו רואת חשבון, ניהלו קשר טוב וגידלו, ברווחה רבה יש לומר, את שלושת ילדיהם. במסגרת החיים המשותפים הגשימו כמעט כל חלום. לבעל היה עוד חלום אחד לממש והוא חשב עליו בקפידה.

האירוע שנבחר למימוש החלום נועד להתרחש ביום הנישואים ה-25. מה שנקרא "חתונת הכסף". האישה מספרת על האירוע לעורכי הדין שרין ואורן סולן מהסיפור שלה עולה כי גם בהפקות בהוליווד לפעמים לא יודעים לייצר דרמה כזו. "הוא הכין אותי מראש כשאמר לי את תצטרכי לזרום ולצאת מהקופסא. כששאלתי אותו איפה האירוע… הוא אמר אצלנו בבית. כבר אז חשדתי".

לדבריה "ביום האירוע הוא הגיע מוקדם הביתה ודאג ששניים מהילדים שלנו לא יהיו בבית באותו ערב. השלישי ממילא מתגורר בדירה שלו, יחד נערכנו ואז הוא ביקש להרים כוסית לחיי הזוגיות ואז עוד כוסית והרגשתי אחרי שתיים שלוש כוסיות שאני מסוחררת וזה הפתיע אותי כי אנחנו שותים בדרך כלל, ולמרות זאת לא הייתי במיטבי".

ואז היא חושפת בפני עורכת הדין סולן את מה שהיא מגדירה כעוקץ: "בשלב מסוים סביב השעה שמונה בערב" היא מתארת "נכנס גבר נוסף לדירה, הוא הציג אותו ואמר לי במפורש אנחנו יחד שלושתנו נכנס לחדר השינה, הבעל שלי נראה כאילו מופתע מההצעה".

לדברי הבעל הוא הזמין אותו רק למופע חשפנות לטובתנו, ולא לקיים סקס עם אשתי. האישה כמובן למרות שהייתה שתויה ולדבריה אולי גם סוממה התנגדה ויצאה מהחדר. הבעל זעם "את אלופה כל השנים בלהשבית שמחות".

הבעל טוען כי אשתו היא שדיברה על הנושא היא שבמשך השנים דיברה על זה בכל מיני רמיזות, אבל כשהגיע הרגע היא קיבלה רגליים קרות.  עו"ד סולן הבהירה: "כל עוד לא בוצע שום אקט יש כאן משבר אמון, אבל אין בגידה של אף אחד מהצדדים. עצם הרעיון הוא עילה לגירושין, אבל במקרים כאלה ניתן לפתור את הבעיה בטיפול".

האישה: "בעלי חשב שאזרום איתו כשהזמין צלע שלישית, הוא רק שכח שאת המניפולציה הזו חזיתי מראש. להגיד שנתתי לזה יד זה שקר. הוא עשה את זה על דעת עצמו לא נפלתי למלכודת שלו. כנראה זו תוכנית הגירושין שלו שלכאורה אבגוד בו אבל לא הסכמתי".  האישה מבקשת את מלוא הכתובה, אבל כרגע בני הזוג נשלחו ליישוב סכסוך.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *