עו"ד סולן

בני המשפחה אסרו על אשתו להגיע לנחם בשבעה, הבעל שהצטרף לבקשה נגד אשתו, מבקש עכשיו להתגרש

האישה דיברה על הירושה שיקבל בעלה כבר במהלך ימי השבעה על מות אמו "אתם תהיו מיליונרים ממה שתקבלו…"

בתגובה: בני המשפחה אסרו עליה להגיע לנחם ביתרת ימי השבעה ואף הפצירו בה לא להגיע לטקס גילוי המצבה. הבעל שהצטרף לבקשה נגד אשתו, מבקש עכשיו להתגרש

 

דרמה מן הסוג הזה מתרחשת לא אחת על רקע מאבקי ירושה בתוך משפחות, אבל במעט מאד מקרים קורה שאחד מבני הזוג חובר למשפחתו נגד אשתו. במקרה הזה בני הזוג שנישאו לפני 25 שנים, ניהלו אורח חיים רגיל עד לחודשים האחרונים. בחודשים אלה סעד הבעל את אמו החולה כמעט כל יום במשך לא מעט שעות.

האישה לדברי בעלה קיבלה את זה שהוא מקדיש זמן רב לאימו ואף סועד אותה לא מעט שעות במהלך היממה. הבעל באמצעות עו"ד שרין סולן הדגיש כי המפנה חל מיד לאחר שאימו נפטרה. "כבר בשבעה היא דיברה עם אחי על הירושה שאני ואחי נחלק ביננו. "אתם תהיו מיליונרים ממה שתקבלו…" הטיחה האישה, מנהלת בית ספר במקצועה, לעבר הגיס שלה.

בעקבות הדברים האלה מספר הבעל, מרצה בכיר במוסד אקדמי גדול, כי אחיו דרש ממנה לא להגיע ליום האזכרה ה-30 לטקס גילוי מצבה. "היא חיפשה את השלל וחילקה אותו כשאנחנו עדיין נסערים ממות אמנו", סיפר הבעל לעו"ד סולן. "מיד לאחר השבעה בחרתי להעביר לאשתי את המסר הברור שהיא ואני לא יכולים להמשיך לחיות יחד כשכל מה שעמד לנגד עיניה היה הכסף שהורישה אמי".

עו"ד סולן טענה כי ההחלטה לא לאפשר לאישה להגיע ליום האזכרה היא לגיטימית, אבל בכל מה שקשור לרצון של האישה לקבל כתובה הדרך עדיין ארוכה ולבטח הטענה שלה כי היא זכאית לכתובה אין לה על מה להסתמך. בדיון הראשון שנערך בנושא הכתובה, טענה האישה כי בגלל שפגעו בה במזיד במהלך השבעה ובמהלך חודש האבל, גרמו לה בני משפחתו של בעלה נזק קשה ולכן היא זכאית לפיצוי ומלוא הכתובה. בני הזוג נשלחו להגיע לסוג של פשרה בטרם יגלוש הדיון גם לבית המשפט למשפחה שם המאבק עשוי להתרחב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *