עו"ד סולן

ביקש נישואים פתוחים וקיבל גירושין

נזכר לבקש נישואין פתוחים…

30 שנים ניהלו בני הזוג אורח חיים רגיל, עד שהבעל ביקש מאשתו "בואי נעבור למצב של 'נישואים פתוחים'"

 

בני הזוג נחשבו כחברי כבוד בחוג החברתי הגבוה שבו התרועעו, הודות לעסקיו המגוונים של הבעל ובעיקר המפעל המשגשג שהקים. האישה לעומת זה נהגה לבקר במפעל מפעם לפעם ונחשבה שם לדמות מוכרת ומוערכת בגלל השכלתה האקדמית.

לאחרונה לאחר ששלושת ילדי בני הזוג כבר עזבו את הקן וכל אחד הלך לדרכו הפתיע הבעל את אשתו וביום הנישואים ה-30 הוא ביקש ממנה לעבור לנהל אורח חיים שונה. "אני רוצה נישואים פתוחים", אמר לרעייתו. "כל אחד יכול לעשות כמעט ככל העולה על רוחו ואין צורך לפרק את החבילה", הוא הסביר.

לעורכי הדין שרין ומורן סולן סיפרה האישה כי עצם הדרישה "המשוגעת" העלתה אצלה חשד ובדיקה בחשבונות הבנק המשותפים גילתה לאישה כי בעלה רכש לאחרונה שרשרת ושני צמידים מפדני בשווי של עשרות אלפי שקלים. לבנותיה היא סיפרה, כי סברה כי הוא יעניק לה את התכשיטים לציון 30 שנות הנישואים כשכל המשפחה תתכנס לציין את האירוע.

כשהמפגשים התקיימו והאירוע צוין כמעט בכל מסגרת משפחתית והדבר לא קרה, היא הטיחה בו את החשדות שלה והוא הכחיש כי יש לו מישהי אחרת. כבר אחרי כמה ימים, בזכות קשריה במפעל שבעלה הוא הבעלים והמנהל שלו, התברר כי הוא והמאהבת שלו, עובדת המפעל, טסו, לפני כחודשיים, לקפריסין לסוף שבוע רומנטי.

הבעל שהבין כי נחשף, רתח מהחדירה של אשתו לתוך המפעל. כשנפגשו והתעמתו ביניהם בנושא, לדבריו אשתו סטרה לו. בעקבות ההתנהגות האלימה וההגעה של האישה למפעל, שם ניהלה, לדבריו סוג של חקירה פנימית מביכה, הוא ביקש מבית המשפט למשפחה צו הרחקה נגד אשתו שיאסור עליה להכנס למפעל.

בית המשפט לא נעתר לבקשה. עו"ד סולן ציינה כי התנהגותו של הבעל והשתלשלות האירועים לצד הדרישות שלו לקיים נישואים פתוחים מעידים כי הוא מנהל קשר אסור. במקרה כזה הוא יאלץ להיפרד ממרבית רכושו. בני הזוג נשלחו כמקובל ליישוב סיכסוך עוד בטרם יפתח תיק גירושין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *