עו"ד סולן

"אני אהרוס לך את הקריירה"

כך הטיח בעל באשתו עורכת דין בכירה לדיני משפחה לאחר שלדבריו תפס אותה בוגדת בו. "היא לא יכולה להתנהל בבתי משפט ובתי דין רבניים ולהטיף לזוגות מתגרשים"

עורכת דין בכירה לענייני משפחה גוללה סיפור מעניין: בפני התייצבה אישה שלדבריה במשך 20 שנים חיה בהרמוניה מוחלטת עם בעלה עד שהגיעו לבית המשפט למשפחה ושם ניהל הבעל מאבק עיקש ובלתי מתפשר על חלקו בהון שנצבר, כשהוא ירד לפרטים הקטנים. בשלב מסוים באחד הדיונים איבדתי סבלנות ואמרתי לבעל: "עוד מעט תתחשבן עם אשתך על 'הכבל מאריך'…."

מסתבר, סיפרה עורכת הדין, שהמחלוקת העיקרית היתה מיליוני השקלים בחשבונות הבנק. האישה טענה כי מדובר בכספי ירושה מהוריה. הבעל טען כי מדובר בכספים שנכנסו מעבודתו כאומן מוערך וממכירת יצירותיו בעיקר הפסלים שחלקם מוצגים במוזיאונים ובתערוכות בארץ ובעולם.

"גיליתי אמפטיה לאישה אל מול ההתחשבנות הנוקבת והקשה של הבעל", סיפרה. ואז הטיח הבעל לעבר פרקליטו: "אם אתם הייתם תופסים את האישה שלכם במיטה עם גבר זר לא הייתם נוקמים…" בעקבות האמירה הזו פנתה עורכת הדין לעמיתה שלה הנחשבת לבכירת עורכות הדין בחיפה בדיני משפחה, עוה"ד שרין סולן וחשפה בפניה: "גם אני מנהלת קשר רומנטי עם גבר אחר ובעלי חושד בי ומאיים עלי שיפרסם את הסיפור ברבים". עו"ד סולן הבהירה ללקוחה החדשה: "הודאה בבגידה אולי תמנע ממך קבלת כתובה אבל היא לא יכולה למנוע ממך את שאר הזכויות המגיעות לך כמו חלוקת כל הרכוש שצברתם".

עורכת הדין סיפרה כי הקשר שהיא מנהלת נמשך כבר למעלה משנה. "בעלי מאיים להפוך את הסיפור שלי לנחלת הכלל ואמר לי במפורש "אני אהרוס לך את הקריירה". הבעל אמר בתגובה כי "היא לא יכולה להתנהל בבתי משפט ובתי דין רבניים ולהטיף לזוגות מתגרשים".

עו"ד סולן ביקשה מהאישה לתעד את בעלה מאיים עליה ומנסה לסחוט אותה. עורכת הדין הצטיידה בהקלטות אבל היא מסרבת ללכת ליישוב סיכסוך כפי שדורש החוק. "אני רוצה שתגמרי לי את הסיפור הזה בשקט", ביקשה – ועו"ד סולן הבהירה כי ההליך הפורמלי הוא בלתי נמנע אבל ניתן למנוע "מהומה" אם נגיע להסכם לפני תחילת ההליך. "מדובר בזוג שאני מכירה ואפשר שיגיעו לשלום בית".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *