אהבה ממבט ראשון תמיד מנצחת?

אהבה ממבט ראשון תמיד מנצחת?

אחרי 20 שנים מסיבת מחזור עלתה לשני בני זוג בגירושין

"אהבה ממבט ראשון תמיד מנצחת. פגשתי את אהבת נעורי והחלטנו להתאחד אחרי 20 שנים של נישואין. הוא כבר גרוש"

 

לפני ארבעה חודשים הוזמנה האישה למסיבת מחזור של בית הספר לציון 20 שנים לסיום לימודי התיכון. לא היה מדובר במסיבה רק לבני המחזור, אלא לבני המחזור ובני או בנות זוגם. ואכן כל המוזמנים 38 הגיעו מרביתם עם בני או בנות זוג.

את תביעת הגירושין שהגיע הבעל חודש אחרי אותו ערב מסבירה האישה לעורכת הדין שרין סולן כך: "באותו ערב פגשתי את החבר הראשון שלי שיחד היינו מגיל 15 עד שכל אחד מאיתנו הלך לצבא ונפרדנו. אחרי הצבא הוא ירד לארה"ב ולא פגשתי ולא שמעתי ממנו. לפני שנה וחצי שמעתי שהוא חזר לישראל, אבל לא יותר מזה".

לדבריה במסיבת המחזור פגשה את החבר לשעבר בפעם הראשונה אחרי 20 שנים כמעט. "זה היה רגע מכונן לשנינו. כל הערב לא נפרדנו האחד מהשנייה. היו חילופי דברים, חוויות וגם מתח מיני באוויר".

לדבריה העובדה כי היא נשואה עם שלושה ילדים והוא גרוש, לא עמדו לדיון באותו רגע. "אני פשוט הבנתי שזה מה שאני צריכה". עוד סיפרה כי בעלה חש במתח הזה ואף העיר לה על זה, אבל הוא לא עשה ענין. רק אחרי שהקשר התהדק והוא התחיל לחשוד ולתהות על הנוכחות שלו אצלנו בבית והאירוח המוגזם, הוא ביקש הסברים וההסבר היה מאד פשוט. אהבה ממבט ראשון תמיד מנצחת. פגשתי את אהבת נעורי והחלטנו להתאחד אחרי 20 שנים של נישואין. החלטתי לעזוב".

בתביעה מוותרת האישה על מזונות ילדיה וממבקשת רק את הבית. הבעל לעומת זה מבקש שלום בית ומתעקש לא להתגרש. בני הזוג נשלחו על ידי עו"ד סולן, ליישוב סיכסוך כמקובל במקרים כאלה אבל האישה טוענת: "זה הליך שהוא חובה אבל הוא בגדר בזבוז זמן. סיכמנו שמתגרשים עכשיו, השאלה היא איך נחלק את מה שיש לנו".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *