יועצת-זוגית

יעוץ זוגי בכפר סבא

זוגות רבים חווים ששגרת החיים השתלטה על זוגיות שלהם, הם לא יכולים לזכור מתי פעם אחרונה הם היו רק שניהם לבד. והאמת שרבים מאיתנו  נותנת לשגרה להשתלט על חיינו ופעמים רבות הזוגיות נמצאת במקום השני או אפילו השלישי. השיחות תמיד סובבות סביב הילדים או לוגיסטיקה ולאחר שהילדים גדלים ויותר עצמאיים פתאום מגלים בני הזוג  שהתחושה דומה יותר לשני שותפים, אין אינטימיות. מרגישים שהזוגיות נעלמה? או אולי אבד בכלל הרצון להשקיע בה?

מציאות זו קורת להרבה זוגות, העייפות, המרדף אחר השגרה גורמת לכם  פחות ופחות רון לצאת, או להשקיע בכלל בזוגיות, הזוגיות שהיתה מתרוקנת לתוך בדידות. ורבים מהזוגות ממהרים להתגרש. אבל לפני שאתם נפרדים, תחשבו אם באמת עשיתם הכל כדי להציל את הזוגיות שלכם?

זוגיות טובה היא זוגיות ששני בני הזוג מוכנים לעבוד למען הזוגיות וחשוב ששני בני הזוג ירגישו בה בנוחות, וחשוב להבין כיצד נתפסת בעיניכם זוגיות טובה והאם היא בהתאמה לצד השני. ובאותה נשימה חשוב להדגיש שלא כל הנוצץ זהב. לעיתים בדמיון שלנו אנו רוצים מציאות זוגית אחרת מזו שיש לנו, אנו רוצים זוגיות מפרגנת, אוהבת, מכילה, מלאת תשוקה – כל מה שחסר לנו בזוגיות הנוכחית. החלק הטוב הוא שניתן להגיע לזוגיות שחולמים עליה, אבל יש לקחת בחשבון שיש עבודה ודרך לעשות. אם אתם רוצים לשנות את הזוגיות שלכם? חשוב לפנות לייעוץ זוגי שיתנו לכם את הכלים להשגת זוגיות שאתם חולמים עליה. אני מזמינה אתכם לבוא אלי לקבל ייעוץ זוגי בכפר סבא. בואו למצוא שוב את האש שאבדה לכם.

 למה אנחנו מתרחקים?

כרווקים אנו שמים את הזוגיות במקום הראשון, המרדף אחר בת הזוג או בן הזוג מביאה אותנו  לשים את הזוגיות לעיתים לפני הקריירה או הלימודים. אבל מרגע שמתחתנים ויש ילדים, השגרה משתלטת הל החיים, הרבה יותר קשה למצוא זמן ליציאה. מכאן שזוגות רבים נוטים לשים את הזוגיות במקום האחרון ברשימה שלהם – אם בכלל. הנטייה היא להפסיק להשקיע בזוגיות ברגע שהיא כבר נמצאת, וזו טעות גדולה ומשמעותית בחיים שלנו.

זוגיות יש להשקיע ולשמור עליה, חשוב להמשיך להשקיע, לתת זמן  ומאמץ. כשם שאנחנו מטפחים את הילדים שלנו , דואגים לרווחה שלהם, ללימודים שלהם, לחוגים, כך עלינו לשים מקום לזוגיות ולהשקיע בה. זוגיות שלא מטפחים אותה היא פשוט לא תישאר שם.

מערכת זוגית שאינה מושקעת מביאה את בני הזוג לחוש לא אהובים ואולי אף לא רצויים. האמפטיה והאינטימיות נעלמים. ומכאן  הדרך קצרה לגירושין. השקעה בזוגיות צריכה להיות באופן קבוע, החל מהדברים הקטנים, לתת מילה טובה, לתוך ולפרגן, אפילו לראות את בן הזוג השני כדוגמת, להכין לבן הזוג משהו לאכול כשהוא רעב, לתת זה לזה זמן פרטי להתאוורר. ועד הדברים שדורשים מאיתנו יותר מאמץ  כדוגמת פגישה שבועית של שניכם יחד, פעילות משותפת קבועה ואף חופשה זוגית. אלה ומחוות אחרות ישפרו את ההרגשה של שני בני הזוג ויביאו לשיפור המערכת הזוגית.

 

אני מזמינה אתכם להגיע ולקבל יעוץ זוגי בכפר סבא כדי למצוא שוב את האינטימיות שלכם, ולהעיר את התשוקה ביניכם, שהלכה לאיבוד בין שלל משימות היום-יום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *