מקומות קטנים לאירועים

מסעדה לאירועים קטנים מאפשרות לכם לערוך אירוע מיוחד ואינטימי מבלי להתפשר על המקום, האוכל או איכות האירוע. העיצוב, המטבח המאובזר הכולל מעבר לתפריט עשיר גם אפשרות לבר מפנק עם קפה ועוגה.

מקומות לאירועים קטנים מתאימים לכל מטרה, אירוע משפחתי הכולל מספר משתתפים קטן כגון חתונה, בר מצווה, מסיבת ברית מילה וכדומה. אירועים לחברות כגון יום עיון, פגישות עסקיות או ישיבה שמעוניינים לערוך אותם באווירה שונה, כנסים וכדומה.

היתרונות שבאירוע קטן

פעמים רבות הרצון לערוך אירוע מביא איתו חששות שונים, בראש ובראשונה ההתארגנות לקראת האירוע, המקום, האוכל, המוזמנים וכדומה. פעמים רבות אנו מעוניינים לערוך אירוע אינטימי וקטן במקום אירוע גדול עם אורחים רבים. כיום ישנם מקומות קטנים לאירועים המאפשרים לכם לערוך אירוע מיוחד שלא נופל מרמתו מאולם או גן אירועים. ראשית, גם שהנכם מעוניינים לערוך אירוע קטן ואינטימי תוכלו למצוא מקום מיוחד המאפשר לכם להזמין מספר מצומצם של אנשים. שנית, לא פעם אולמות קטנים, מחייבים אתכם במינימום של מנות, וגם שכול האורחים מגיעים יש עדין תחושה של חוסר של אנשים.

מסעדות המתמחות באירועים קטנים, מאפשרות לכם לבחור אולם קטן המתאים למספר האורחים, לשלם על מספר המנות שמוזמנות ולא על מינימום. שנית לרוב מקומות אלו מעוצבים בטעם טוב ואינם מזכירים את האולם הריק והשומם באזור התעשייה.

חלק מהמקומות הקטנים לאירוע הם מקומות קטנים לאירועים הממוקמים בטבע המעבירים תחושה של פסטורליות מיוחדת.

טיפים לבחירת מקום לאירועים קטנים

הבחירה של מקום לאירועים קטנים מחייב בראש ובראשונה לבדוק האם המקום אכן ערוך לסוג אירועים מסוג זה, בדקו מהו האזור המוגדר לכם לאירוע. חשוב שתהיה הפרדה בין האירוע שלכם לאורחי המסעדה. בדקו את העיצוב של המקום, האם הוא לטעמכם ומשדר את האווירה שאתם מעוניינים בה לאירוע שלכם. במידה ולא תוכלו לעצב את המקום בעצמכם, חשוב לבחור גוון של צבע אחד שישלוט בעיצוב, כמו כן התאימו את העיצוב לגודל המקום, למשל מקום קטן מומלץ לבחור בצבעים בהירים עם נגיעות של צבע יותר דומיננטי על מנת להשיג אווירה נעימה ואינטימית. ההמלצה היא לא להפריז בעיצוב על מנת לא ליצור מקום שדחוס ומשרה אווירה של צפיפות.

קייטרינג לאירועים

בניית אירוע מיוחד ואינטימי בא לידי ביטוי גם באוכל, אמנם מדובר במספר ממוזמנים קטן, שלא צריכה להיות בעיה ליצור עבורם אוכל טעים וחם, אך גם פה חשוב לבדוק על הערכות של המקום, מאחר שכל טעות קטנה יכולה להרוס את האירוע שלכם. הקפידו כי האוכל יהיה איכותי ומנות מסוגננות. ההמלצה היא שהאוכל יוגש לשולחנות מאחר שההגשה בצורת בופה יכולה לעורר עומס ובלגן במקום. אם באירוע הכולל חופה או עם ילדים הגדירו מקום הרחק מהשולחנות שיאפשר לערוך את החופה כך שכולם יראו אותה או אזור משחקים לילדים שיאפשר לילדים לשחק ולכם ליהנות משיחה נעימה. הזמנה של קייטרינג בשרי יכול להפוך את האירוע לאטרקציה אמיתית, למשל שווארמה באירוע בטבע.

עריכת אירוע משפחתי או אירוע לחברה לא חייב תמיד להיות באולם או גן אירועים גדול. רבים מעדיפים לחגוג באופן אינטימי וקטן עם מספר מזומנים מצומצם. באם מדובר בחתונה או בר מצווה ניתן לערוך אירוע מיוחד ומרשים.