מצלמות במעגל סגור

מצלמות במעגל סגור הן הביטחון שלנו לעקוב אחר המתרחש בבית או בעסק, להרתיע גנבים או ונדליזם. מצלמות במעגל סגור הפכו להיות חלק בלתי נפרד מבתים רבים, עסקים ואף ברחובות שלנו. מצלמות במעגל סגור מגיעות בשלל צורות: מצלמות כיפה, מצלמות דמה, מצלמות אינפרא אדום המתאימות לחושך, מצלמות נסתרות מצלמות במעגל סגור מבוססות על מכשיר הקלטה NVR (Network Video Recorder) מערכת זו פועלת באופן עצמאי ללא צורך במחשב ולמעשה מהווה פתרון זול להקלטת אירועים. ההקלטות נשמרות בדיסק קשיח למשך חודש או יותר תלוי בנפח של הדיסק.

התקנת מצלמות במעגל סגור

מצלמות במעגל סגור מאפשרות לראות בזמן אמת והן לאחר מעשה באמצעות צפייה בהקלטות. מצלמות אבטחה יכולות להגיע עם מיקרופון כתוספת אם יש צורך לשמוע את הנאמר במקום הצילום. כך שמלבד צילום תוכלו גם לשמוע מה קורה.
מצלמות במעגל סגור מורכבות ממצלמות מסוגים שונים בהתאם לצורך, כגון: מצלמות נסתרות, אינפרא אדום, מצלמות מוגנות ועוד. מערכת הקלטה DVR או כרטיס מצלמות במחשב. הקלטת הצילום יכולה להיעשות בשתי דרכים: או צילום על גבי כרטיס מצלמות המותקן במחשב ומקליט על  הדיסק הקשיח של המחשב. בד"כ ניתן לחבר את המצלמות לכל מחשב ואין צורך במחשב ייעודי לצילום. דרך שנייה היא באמצעות ממחיר מקליט DVR ללא צורך לחיבור למחשב, הסיבה היא שהוא עומד בפני עצמו ואינו מעמיס על גבי על המחשב בבית.

אין זה משנה אם בחרת בהתקנת מצלמות במעגל סגור באמצעות המחשב או ממיק מקליט DVR. ההתקנה כוללת העברת כבל חשמל וכבל שידור מהממיר או מהמחשב ישירות לכל מצלמה. חשוב לשים לב כי מצלמות האבטחה איכותיות.

בחירת מערכת מצלמות במעגל סגור

כשבוחרים להרכיב מצלמות במעגל סגור בעסק או בבית יש לשים לב למספר פרטים. חשוב לבחור מערכת הקלטה המתחברת למערכת 25 פריים. אם מרצה לחבר 4 מצלמות למערכת ההקלטה נבחר בכרטיס DVR או במכשיר הקלטה. ככל שנגדיל את מספר המצלמות קצב ההקלטה יירד, כך שאם נבחר יותר כניסות קצב ההקלטה ירד ונראה יותר קפיצות בהקלטת הסרט. ההמלצה היא לקנות מכשיר המאפשר הקצב הקלטה של 100 FPS  למצלמה.